Autoriteiten verbieden bouw hotel nabij koninklijk paleis in Marrakech
De autoriteiten in Marrakech hebben een bouwvergunning geweigerd voor een hotel op enkele meters van het koninklijk paleis in de wijk Mimoun
- Marokko
De politie heeft zondag in Tetouan een verdachte gearresteerd die zich voordeed als een medewerker van het koninklijk paleis om zijn slachtoffer op te lichten.
Volgens Assabah werd de verdachte in bewaring gesteld en door de politie en de rechter gehoord.
De man was op heterdaad betrapt nabij het koninklijk paleis in Tetouan. Hij ontving net documenten van vijf vrouwen aan wie hij had laten geloven dat hij hen, dankzij zijn kennissen in het paleis, kon helpen om een taxivergunning te verkrijgen tegen een belangrijk geldbedrag.
Lees meer
De autoriteiten in Marrakech hebben een bouwvergunning geweigerd voor een hotel op enkele meters van het koninklijk paleis in de wijk Mimoun
Een politieman die zijn dienstwapen wilde controleren en per ongeluk vuurde in het koninklijk paleis in Rabat is daarvoor streng gestraft.
Meerdere werknemers van het koninklijk paleis in Marrakech zijn in quarantaine geplaatst en moeten veertien dagen binnenblijven.
Lalla Salma is terug in Marokko. De prinses waarvan maandenlang niets werd gehoord, zou eerder deze week een diner hebben voorgezeten in het Marchane paleis in Tanger.
Buiten het koninklijk paleis van Sidi Moumen in Marrakech is eerder deze week een man aangehouden die een politieman had aangevallen. De verdachte werd door andere agenten...