Zoeken

Tanger Med: ontevreden verstekeling springt in water

4 januari 2020 - 14:40 - Marokko

Geschreven door Fouad Badel

Het bootverkeer werd op woensdag 1 januari korte tijd verstoord in de haven Tanger Med in het noorden van Marokko, vanwege de aanwezigheid van een verstekeling.

De man, waarvan de nationaliteit niet werd vrijgegeven, was zonder geldige reisdocumenten in Marokko aangekomen en reageerde kwaad toen de Marokkaanse autoriteiten hem de toegang tot het grondgebied verboden.

Estrecho Digital bericht dat de verstekeling in het water sprong om zijn onvrede te uiten, waardoor het bootverkeer even volledig plat lag.

De man was op een veerboot vanuit Algeciras in Marokko aangekomen. Hij werd enkele uren na zijn aankomst op een boot terug naar Spanje gezet.

In de haven Tanger Med wordt het bootverkeer al enkele dagen ook verstoord door de weersomstandigheden en hoge golven die tot 5,5 meter bereiken.

Lees meer

Haven Algeciras vreest steeds meer concurrentie Tanger Med

De activiteiten in de haven van Algeciras blijven toenemen. De haven in het zuiden van Spanje verwerkte vorig jaar 110 miljoen ton goederen. Maar de snelle groei van de haven...

Jong koppel door gigantische golf meegesleurd in Rabat

De gigantische golven die vorige week de Marokkaanse kust hebben getroffen hebben in Rabat twee levens opgeëist.

Paniek in Tanger Med door Italiaanse boot met 503 passagiers

In de haven van Tanger Med is in de nacht van maandag paniek ontstaan door de aankomst van een Italiaanse boot met 503 mensen aan boord.

Marokko: 1928 smartphones onderschept in haven Tanger-Med

Twee vrachtwagenchauffeurs zijn in de haven Tanger Med gearresteerd voor de smokkel van honderden nieuwe smartphones van verschillende merken.

Honderden campers vast in Marokko

Honderden campers zitten sinds zondag vast bij de grensovergang naar Sebta vanwege het besluit van de Marokkaanse autoriteiten om de grenzen te sluiten.

Bladna.nl

Bladna.nl - 2026 - Contact - Over Bladna.nl - Privacybeleid - Ons team