17 februari 2021 - 16:40 - Cultuur
Het huwelijksleven van de Egyptische zanger Tamer Hosny wordt veel besproken in de media. De zakenman heeft nu besloten om de stilte rond zijn huwelijk met de Marokkaanse styliste Basma Boussil te verbreken.
Sint Valentijn was voor Tamer Hosny de gelegenheid om zijn ex-vrouw te vergeven voor "de vele fouten" die ze zou hebben gemaakt en die te wijten zouden zijn aan haar jonge leeftijd.
Volgens Tamer Hosny is de moeder van zijn kinderen vanwege haar leeftijd gemakkelijk beïnvloedbaar en lukte het haar niet om haar huwelijk en de virtuele wereld gescheiden te houden. Hosny schreef dat hij ondanks alles erg gehecht was aan de jonge styliste. "Ik vergeef haar alles. Ze is jonger dan mij en mijn leven is ook niet altijd gemakkelijk. Moge God jou en onze kinderen beschermen."
Basma Boussil had in november vorig jaar via sociale media laten weten dat ze van Tamer Hosny ging scheiden. Het koppel heeft samen drie kinderen.
Nieuwe baan voor Tarik Sektioui
Anti-Amazigh racisme teistert Marokkaanse voetbal
Marokko bouwt gigantische scheepswerf om Spanje (en Europa) uit te dagen
Veel vluchten naar Marokko geannuleerd
Marokko en Algerije wedijveren ook over militair budget
Remco Evenepoel woest: "Oumi komt uit welgestelde Marokkaanse familie!"
Hitmachine Saad Lamjarred levert weer: "Zwina Bzzaf"
Hollywoodster Olivia Rodrigo ontdekt de parel van Marokko (foto’s)
Zoon Naïma Samih razend!
Rechtbank straft Marokkaanse rapper ElGrandeToto
Soundos El Ahmadi nieuw jurylid Holland’s got talent
Georgina Rodríguez verrast met Arabische tatoeage (foto)
Algerijnse zanger Reda Taliani op borgtocht vrij in Marrakech
Algerijnse zanger Reda Taliani gearresteerd in Marokko