10 februari 2018 - 17:20 - Sport
De knappe Quincy Davis heeft met het modeblad Vogue over haar vakantie in Marokko eind januari gesproken.
De surfkampioene was samen met haar vriend in Marokko, om te surfen uiteraard, maar ook om het koninkrijk te ontdekken en te shoppen.
"Ik had graag meer handgemaakte borden en schalen mee naar huis willen nemen. Ik werd verliefd op deze kleine dingen! Ik kom zeker terug om meer spullen voor mijn huis te kopen", vertelde de jonge vrouw.
Quincy Davis startte haar trip in Taghazout waar ze met een groepje surfers vijf dagen verbleven. Het hotel waar ze overnachtte was "heel goed ingericht" en de cocktails waren volgens haar uitstekend omdat ze "met liefde en zachtheid" werden gemaakt. Davis en haar vriendje bezochten ook nog Essaouira en de Marokkaanse woestijn.
De 22-jarige surfster is volgens een ranking van Playboy uit 2015 één van de meest sexy surfsters ter wereld.
Boko Haram-leider uitgeschakeld na tip van Marokko
Marokko doet het goed: land telt 7500 miljonairs
Wie is de nieuwe vriendin van Lamine Yamal?
Marokkaanse vastgoedmagnaten verdacht van witwassen drugsgeld
Marokkaanse motorrijder komt om bij crash in Florida
Marokkaanse celebs ontduiken massaal belasting
Wie is de nieuwe vriendin van Lamine Yamal?
Marokko verslaat Senegal en plaats zich voor finale
Hamza Igamane weigert te spelen, club woedend
Ticketprijzen Marokko-Niger: 100 tot 20.000 dirham!
Halve finale Marokko-Senegal: om hoe laat en op welke zenders
Hakim Ziyech verlaagt salariseisen
Zege op Tanzania levert Marokkaans elftal flinke premie op
Fenerbahçe vindt koper voor Sofyan Amrabat