23 september 2021 - 16:20 - Sport
De spelers van voetbalclub Ittihad Tanger zijn maandag in staking gegaan. Allen weigerden het veld op te gaan om te trainen. Reden van de staking is dat de spelers al maanden niet worden betaald.
Niet alleen de spelers zijn ontevreden met de actuele situatie bij de club in het noorden van Marokko. Ook het administratief personeel stelt al vier maanden geen salaris te hebben ontvangen.
De stakers beloven hun protestactie voort te zetten totdat hun eisen worden gehoord en hun achterstallige salarissen betaald.
Lees ook: Marokko: fikse boete voor coach die met coronavirus veld betrad
Ittihad Tanger kampt net zoals de meeste Marokkaanse voetbalclubs, met ernstige financiële problemen als gevolg van de gezondheidscrisis. Naast het wegblijven van ticketverkoop hebben ook een groot aantal sponsors hun contracten beëindigd.
Britse actrice openhartig over "vreselijk" huwelijk in Marokko
Spanje onvoorbereid op druk van Marokko
Nasser Zefzafi in Al Hoceima met doodzieke vader
Vier Marokkaanse fysici in wereldtop
Vrouw probeert vliegtuigdeur te openen op vlucht naar Marokko
Marokko verslaat Senegal en plaats zich voor finale
Marokko verslaat Senegal en plaats zich voor finale
Hamza Igamane weigert te spelen, club woedend
Ticketprijzen Marokko-Niger: 100 tot 20.000 dirham!
Halve finale Marokko-Senegal: om hoe laat en op welke zenders
Hakim Ziyech verlaagt salariseisen
Zege op Tanzania levert Marokkaans elftal flinke premie op
Fenerbahçe vindt koper voor Sofyan Amrabat
Van clubloos tot miljoenentransfer: Marokkaanse voetballers op de markt