Vier Congolese voetballers naar Marokko gevlucht
Vier spelers van de Congolese voetbalclub AS Vita Club hebben besloten om met een bootje naar Marokko te emigreren.
25 december 2019 - 13:10 - Sport
Chabab Rif Al Hoceima mag tijdens de winterstop geen nieuwe spelers aanwerven. De club wordt ervan beschuldigd zijn financiële beloftes niet te houden tegenover voormalige spelers en coaches.
Le Matin bericht dat het besluit van de FIFA een harde klap is voor de club die vorig seizoen in de tweede divise belandde en sinds begin dit seizoen word opgeschud door stakingen van de spelers en de staff.
Volgens de FIFA werd het besluit genomen als gevolg van de financiële conflicten waarin de club verwikkeld is. Meerdere voormalige spelers en trainers van de club werden nooit betaald en hebben als gevolg klachten ingediend bij de Wereldvoetbalbond.
Ondanks de verschillende waarschuwingen en veroordelingen van de FIFA om zijn financiële verplichtingen na te komen, weigert de club de achterstallige salarissen te betalen.
Lees meer
Vier spelers van de Congolese voetbalclub AS Vita Club hebben besloten om met een bootje naar Marokko te emigreren.
Marouane Fellaini heeft het coronavirus. De Belgisch Marokkaanse speler werd positief getest. Hij liet dat zelf op Instagram weten.
Sofyan Amrabat vertrekt naar verwachting voor vier seizoenen naar het Italiaanse Napoli voor een transferbedrag van 15 miljoen euro.
De Wereldvoetbalbond FIFA heeft dertig dagen aan Moghreb Tetouan gegeven om de voormalige Spaanse coach van de club, Sergio Lopera, te betalen.
Marokko heeft als gevolg van de slechte prestaties van de Atlas Leeuwen op de twee laatste oefeninterlands, drie plaatsen verloren in de nieuwe ranglijst van wereldvoetbalbond...