Hakim Ziyech 48e duurste speler ter wereld
Hakim Ziyech staat in de top 50 van duurste spelers ter wereld. De Marokkaanse international is 48e.
- Sport
Een speler van Raja Casablanca is in de nacht van dinsdag op woensdag betrokken geraakt bij een dodelijke verkeersongeval in de Marokkaanse metropool.
De speler, waarvan de identiteit niet bekend werd gemaakt, zou een voetganger op een grote laan hebben aangereden. Het slachtoffer zou op slag dood zijn geweest.
Raja Casablanca stelt van niets op de hoogte te zijn en wil daarom ook niet officieel over de zaak communiceren. De speler in kwestie zou woensdag zelfs gewoon aan de training hebben deelgenomen.
De politie heeft een onderzoek gestart naar de omstandigheden van het ongeval. Over de identiteit van het slachtoffer is niets bekend.
Lees meer
Hakim Ziyech staat in de top 50 van duurste spelers ter wereld. De Marokkaanse international is 48e.
Amr Zaki, voormalige speler van Raja Casablanca, is bij een zwaar verkeersongeval betrokken geraakt in Egypte.
Een voormalige speler van AS FAR die werd veroordeeld voor moordpoging, heeft afgelopen dinsdag zelfmoord gepleegd in zijn cel in de gevangenis van El Arjat in Salé.
Tijdens een wedstrijd in de 16e finale van de Mohammed VI Cup in het Mohammed V stadion in Casablanca, vond afgelopen zaterdag een dramatisch ongeval plaats.
Achraf Hakimi is ongetwijfeld de snelste speler van de Duitse Bundesliga. De Marokkaanse international behaalde afgelopen dinsdag een snelheid van 36 km/uur op het veld.