18 december 2019 - 09:40 - Sport
Murshid Juuko, Oegandese verdediger van Wydad Casablanca, is al ruim een maand vermist. Zijn verdwijning wordt als zorgwekkend beschouwd.
De Oegandese international had Marokko verlaten om met zijn land twee kwalificatiewedstrijden voor de Afrika Cup 2021 te spelen (0-0 tegen Burkina Faso en 2-0 tegen Malawi).
Sinds de twee wedstrijden in november werd in Marokko niets meer vernomen van de 25-jarige speler. Le360 bericht dat hij in het Mohamed Benjelloun sportcomplex in de Marokkaanse metropool werd verwacht maar nooit kwam opdagen.
Juuko had in augustus dit jaar met Wydad Casablanca getekend maar speelde sindsdien geen enkele officiële wedstrijd. Wydad stelt op zijn terugkeer te wachten om over zijn toekomst bij de club te beslissen.
Geldafpersing op Marokkaanse weg (video)
Europa zoekt naar deze vermiste Marokkaanse topsporters
Politicus vast voor vastgoedfraude in Tanger
Belangrijke verbindingsweg in Nador is "een schande"
Marokkaans raadslid doneert lever om tante te redden
Nederlander betrapt met camper vol hasj bij grens Marokko
Atlético-ster geniet van vakantie in M’diq (foto’s)
Spanningen op Afrika Cup: onderzoek naar Algerijnse ’anti-Marokko handelingen’
Achraf Hakimi verrast man die hem vormde (video)
Atlas Leeuwen nr 1 in Afrika
Spannende finish: Oumi feliciteert Remco net te vroeg
Marokkaanse logo’s weggehaald door Algerije
Turkse Besiktas weigert Hakim Ziyech
Hakim Ziyech terug naar Turkije?