10 oktober 2018 - 19:20 - Wereld
Een Marokkaanse man die sinds 1999 in Spanje woont heeft de Spaanse nationaliteit niet gekregen omdat hij niet de juiste antwoorden gaf tijdens de inburgeringstest.
Wat zijn de traditionele dansen in Spanje, wat is de hoofdstad van het land, noem enkele vakbonden en waar zijn Sebta en Melilla gelegen, zijn enkele van de vragen die worden gesteld aan buitenlanders die de nationaliteit aanvragen.
Volgens El Faro de Ceuta antwoordde de man dat "Sardane" een traditionele dans is, dat Madrid de hoofdstad is en in het noorden van het land is gelegen en dat vakbonden er zijn om arbeiders te beschermen. Maar wat waarschijnlijk tot de weigering leidde is dat hij verklaarde dat Sebta en Melilla niet in Spanje gelegen zijn.
De man kende volgens het blad ook de data van enkele nationale feestdagen niet en vertelde dat hij vooral dol was op Catalonië en de Costa Brava. Hij wist ook dat er om de vier jaar verkiezingen zijn en kende de naam van het regeringshoofd. Niet genoeg dus om het burgerschap te verkrijgen.
Zorgen om dodelijke weg in Noord-Marokko
Emirati kroonprins richt holding op in Marokko
Moulay Hassan in Tanger, ook Lalla Salma verwacht
Ihattaren kiest definitief voor Marokko boven Nederland
Hakim Ziyech met moeder, Nayef Aguerd en Kurt Zouma in Marrakech
Nieuwe metaalvondsten in Marokko: koper, goud en zilver
Spanje vreest verlies Sebta en Melilla
Marokkaanse Sahara: nu ook Rusland?
Miss Univers en Marokkaanse verloofde: afrekening op Instagram
Algerije beschuldigt Marokko van "stelen" couscous
Meer dan derde Belg heeft buitenlandse roots
Marokkaanse courgette nekt Europese boeren
Gedwongen tot huwelijk in Marokko, daarna tot seks: Ariane’s strijd
Verplichte cursus voor Marokkanen vóór aankomst in Vlaanderen