Spanje belooft meer geld aan Marokko
De Spaanse premier Pedro Sánchez prees maandag tijdens een werkbezoek aan Marokko, de uitstekende betrekkingen tussen zijn land en het koninkrijk.
18 november 2018 - 16:00 - Marokko
Vijf maanden na zijn benoeming zal de Spaanse Premier Pedro Sánchez maandag een eerste officieel bezoek aan Marokko brengen.
Zijn bezoek werd in de afgelopen maanden herhaaldelijk uitgesteld. Deze keer staat het echter vast en zal Sánchez maandag in Marokko zijn om Koning Mohammed VI en zijn ambtsgenoot, Premier Saadeddine El Othmani, te ontmoeten.
De komst van Sánchez werd zaterdag tijdens een persconferentie bevestigd volgens El Mundo. Sánchez wordt in Marokko door de Spaanse minister van Buitenlandse zaken, Fernando Grande-Marlaska, vergezeld.
Meerdere onderwerpen zullen worden besproken met Marokkaanse verantwoordelijken, met name de veiligheid, politieke en economie. Sánchez heeft tevens gevraagd om door Koning Mohammed VI te worden ontvangen, maar kan nog niet bevestigen of hij de monarch zal ontmoeten.
Lees meer
De Spaanse premier Pedro Sánchez prees maandag tijdens een werkbezoek aan Marokko, de uitstekende betrekkingen tussen zijn land en het koninkrijk.
Het Spaanse regeringshoofd Pedro Sánchez heeft tijdens een bezoek aan Marokko op maandag, de steun van Spanje herhaald voor de inspanningen van de VN om een politieke oplossing...
Na meerdere uitstellen zal Koning Felipe VI van Spanje op 13 en 14 februari een officieel bezoek aan Marokko brengen. Dat bevestigt het Koningshuis.
Na meerdere uitstellen en een groot aantal geruchten staat de datum van het officieel bezoek van Koning Felipe VI van Spanje en zijn vrouw Letizia aan Marokko eindelijk vast.
De Spaanse Premier Pedro Sánchez heeft maandag tijdens een werkbezoek aan Rabat, een gezamenlijk bid met Marokko en Portugal voor de organisatie van het WK-2030 voorgesteld.