18 februari 2018 - 12:00 - Economie
De Spaanse groep Suministros Agropecuarios Internacionales SA (SAISA) heeft voor zijn eerste vestiging buiten Europa voor Marokko gekozen.
Het bedrijf heeft voor haar vestiging in het koninkrijk het dochterfiliaal "SAISA Maroc" in Casablanca opgericht.
SAISA wil in Marokko natriumbicarbonaat verkopen en doelt vooral op de agrovoedingsbedrijven en fabrikanten van wasmiddelen en chemische producten. Op termijn zal de groep ook producten bestemd voor de farmaceutische industrie op de Marokkaanse markt brengen.
Het is de eerste keer in 31 jaar dat de Spaanse groep zich in een land buiten de Europese Unie vestigt. SAISA werd in 1987 in Madrid gecreëerd en heeft vestigingen in Huelva, Tarragona, Alicante, Sevilla en Aveiro in Portugal. De groep heeft een jaarlijkse omzet van 50 miljoen euro.
Megaproject gaspijpleiding Marokko-Nigeria start in Dakhla
Marokkanen in opstand tegen zomertijd
Marokko: 430 km aan HSL-lijnen in 5 jaar
Racisme in België live op televisie onthuld
Ongelooflijke comeback: Marokko Afrikaans kampioen zaalvoetbal!
Nieuwe baan voor Tarik Sektioui
Oneerlijke Concurrentie? Europa klaagt over Marokkaanse avocado-import
Marokko pompt honderden miljarden in transformatie
Doorbraak in Marokkaans gasproject in Tendrara
Grote Zwitserse groep vestigt zich in Marokko
Marokko zoekt LNG-terminal voor Nador West Med
Export watermeloenen naar EU, Marokko verliest
Woede in Casablanca om peperdure waterrekening
Sluiting B.Laban-winkels in Egypte door schadelijke bacterie: volgt Marokko?