Zoeken

Nexteer Automotive vestigt zich in Kenitra, 500 nieuwe banen

23 februari 2018 - 18:40 - Economie

Geschreven door Nawel Serdouni

Nexteer Automotive gaat een fabriek in Marokko openen. Het wordt de eerste vestiging van de Amerikaanse groep in Afrika.

De fabriek komt in Kenitra volgens Largus. De opening van de fabriek is onderdeel van een overeenkomst die in 2017 in aanwezigheid van Koning Mohammed VI was ondertekend.

Voor Nexteer Automotive, die reeds een twintigtal fabrieken in de wereld bezet, is de keuze van Marokko strategisch en zal het de operationele efficiëntie en de diensten aan de klanten verbeteren.

De nieuwe fabriek van 18.000 m2 zal eind maart worden ingehuldigd. In de fabriek zullen stuurbekrachtigingssystemen worden geproduceerd. Nexteer belooft 500 mensen aan te werven tegen 2020.

Lees meer

Spaanse Gestamp bouwt fabriek in Kenitra

Nieuwe investering in de autoindustrie in Marokko. De Spaanse groep Gestamp heeft de bouw van een fabriek in Kenitra aangekondigd.

Spaanse Ficosa opent dinsdag nieuwe fabriek in Marokko

Ficosa huldigt deze dinsdag een nieuwe fabriek in in het Marokkaanse Salé. De Spaanse autotoeleverancier wil vanuit Salé de autofabrikanten Renault Tanger en Peugeot Kenitra...

Amerikaan TI Automotive investeert 16 miljoen euro in Tanger

De Amerikaanse groep TI Automotive heeft een investering van 16 miljoen euro voor de bouw van een nieuwe fabriek in Tanger aangekondigd.

Duitse Prettl bouwt fabriek in Tanger en belooft 800 banen

De Duitse groep Prettl heeft de bouw aangekondigd van een nieuwe fabriek in de industriële zone "Tanger Automotive City" in het noorden van Marokko.

Amerikaanse vliegtuigbouwer Hexcel opent fabriek in Marokko

Hexcel heeft woensdag een nieuwe fabriek in de industriële zone van Midparc in Casablanca geopend. De Amerikaanse vliegtuigbouwer zal 250 mensen aanwerven voor de fabriek.

Bladna.nl

Bladna.nl - 2026 - Contact - Over Bladna.nl - Privacybeleid - Ons team