Marokkaans bedrijf Intelcia vestigt zich in Portugal
Een primeur voor het Marokkaans callcenter bedrijf Intelcia. De groep heeft een meertalige klantendienst in Portugal geopend.
31 juli 2018 - 15:50 - Economie
De Franse groep FHE heef Marokko gekozen voor zijn eerste vestiging in Afrika. Het bedrijf heeft daarvoor een overeenkomst gesloten met MEDZ.
Volgens het akkoord zal FHE een fabriek bouwen in de industriële zone ’Atlantic Free Zone’ van Kenitra. Deze zal een investering vergen van 36 miljoen dirham.
De bouwwerken zullen in september van start gaan. De productie begint naar verwachting in de loop van 2019.
FHE is de Franse leider van geïntegreerde energie-oplossingen voor particulieren en kleine bedrijven. De productie in Marokko is bestemd voor de Marokkaanse en Afrikaanse markt en in mindere mate voor de export naar Europa.
Lees meer
Een primeur voor het Marokkaans callcenter bedrijf Intelcia. De groep heeft een meertalige klantendienst in Portugal geopend.
De Japanse groep JTEKT Corporation heeft maandag de bouw gelanceerd van een nieuwe fabriek in Tanger. Het is de eerste vestiging van de groep in Afrika.
Citic Dicastal gaat een industrieel complex in Marokko openen. De Chinese autotoeleverancier belooft 1200 banen in het koninkrijk.
De Marokkaanse autosector blijft aantrekkelijk voor buitenlandse bedrijven. Ook de Duitser Kromberg & Schubert heeft ervoor gekozen zich in Marokko te vestigen.
De Italiaanse groep MTA heeft een investering van 48 miljoen euro in Kenitra aangekondigd.