Zoeken

Franse groep FHE vestigt zich in Marokko

31 juli 2018 - 15:50 - Economie

Geschreven door Laila A.

De Franse groep FHE heef Marokko gekozen voor zijn eerste vestiging in Afrika. Het bedrijf heeft daarvoor een overeenkomst gesloten met MEDZ.

Volgens het akkoord zal FHE een fabriek bouwen in de industriële zone ’Atlantic Free Zone’ van Kenitra. Deze zal een investering vergen van 36 miljoen dirham.

De bouwwerken zullen in september van start gaan. De productie begint naar verwachting in de loop van 2019.

FHE is de Franse leider van geïntegreerde energie-oplossingen voor particulieren en kleine bedrijven. De productie in Marokko is bestemd voor de Marokkaanse en Afrikaanse markt en in mindere mate voor de export naar Europa.

Lees meer

Spaanse groep SAISA vestigt zich in Marokko

De Spaanse groep Suministros Agropecuarios Internacionales SA (SAISA) heeft voor zijn eerste vestiging buiten Europa voor Marokko gekozen.

Chinese ZTT investeert 220 miljoen in Tanger en belooft 200 banen

De Chinese groep ZTT heeft de bouw gestart van een nieuwe fabriek in de industriële zone Tanger Automotive City in het noorden van Marokko.

Marokkaans bedrijf Intelcia vestigt zich in Portugal

Een primeur voor het Marokkaans callcenter bedrijf Intelcia. De groep heeft een meertalige klantendienst in Portugal geopend.

Franse groep Motul vestigt zich in Marokko

De Franse groep Motul gaat zich in Marokko vestigen en heeft daarvoor het dochterbedrijf "Motul Noord- en West-Afrika" gecreëerd.

Immorente bouwt fabriek voor Franse groep in Kenitra

Immorente, dochterfiliaal van CFG Capital, gaat voor de Franse autotoeleverancier Faurecia een nieuwe fabriek van 17.500 m² bouwen in Kenitra.

Bladna.nl

Bladna.nl - 2026 - Contact - Over Bladna.nl - Privacybeleid - Ons team