Spaanse Teknia opent nieuwe fabriek in Marokko
Marokko blijft de aandacht trekken van toonaangevende bedrijven in de autoindustrie. Ook de Spaanse Teknia die de opening van een nieuwe fabriek in Tanger heeft aangekondigd.
19 maart 2018 - 17:20 - Economie
Ficosa huldigt deze dinsdag een nieuwe fabriek in in het Marokkaanse Salé. De Spaanse autotoeleverancier wil vanuit Salé de autofabrikanten Renault Tanger en Peugeot Kenitra leveren.
De inhuldiging van de fabriek in de vrije zone van de Technopolis in Salé zal in het bijzijn van meerdere leden van de regering, de CEO en meerdere verantwoordelijken van Ficosa plaatsvinden.
Voor de bouw van de nieuwe fabriek maakte Ficosa een bedrag van 30 miljoen euro vrij. De groep belooft 800 banen in de nieuwe fabriek waar ondermeer dashcams zullen worden geproduceerd.
Lees meer
Marokko blijft de aandacht trekken van toonaangevende bedrijven in de autoindustrie. Ook de Spaanse Teknia die de opening van een nieuwe fabriek in Tanger heeft aangekondigd.
Adient heeft een nieuwe fabriek in Kenitra geopend. Het is de eerste vestiging van de Amerikaanse autotoeleverancier in Marokko.
Immorente, dochterfiliaal van CFG Capital, gaat voor de Franse autotoeleverancier Faurecia een nieuwe fabriek van 17.500 m² bouwen in Kenitra.
De Chinese groep ZTT heeft de bouw gestart van een nieuwe fabriek in de industriële zone Tanger Automotive City in het noorden van Marokko.
De Franse autokabelspecialist Acome heeft woensdag een nieuw fabriek in het noord Marokkaanse Tanger ingehuldigd.