5 juli 2023 - 16:00 - Sport
Manchester United lijkt vastberadener dan ooit om deze zomer middenvelder Sofyan Amrabat binnen te halen.
Na vruchteloze onderhandelingen met Atlético Madrid en FC Barcelona, probeert de Engelse club de Marokkaanse international te overtuigen zijn koffers te pakken voor Old Trafford, aldus berichten in de Britse pers.
Lees ook: Manchester United droomt van Sofyan, Amrabat droomt van Barça
Manchester United heeft een onweerstaanbaar bod gedaan: een verdubbeling van Amrabat’s salaris. Fiorentina, zijn huidige club, blijft vasthouden aan een transferprijs van 30 miljoen euro om de Atlas Leeuw te laten gaan, die ook de interesse heeft van andere grote clubs zoals AC Milan.
Lees ook: Lionel Messi verhindert overstap Sofyan Amrabat naar FC Barcelona
De in Nederland geboren speler schitterde niet alleen tijdens het WK-2022 met Marokko, maar was ook een van de sleutelspelers in het seizoen 2022/23 voor Fiorentina, met in totaal 107 gespeelde wedstrijden.
Tanger geschokt: vader valt lerares aan op school
Marokkaanse familie El Ballouti terroriseert België
Ongerustheid in Tanger door grote actie bij Bank Al-Maghrib
Turbo voor de rechter voor moord op echtgenoot Rym Fikri
H&M goes Marrakech in nieuwe collectie
Megaproject gaspijpleiding Marokko-Nigeria start in Dakhla
Ongelooflijke comeback: Marokko Afrikaans kampioen zaalvoetbal!
Nieuwe baan voor Tarik Sektioui
Anti-Amazigh racisme teistert Marokkaanse voetbal
Remco Evenepoel woest: "Oumi komt uit welgestelde Marokkaanse familie!"
Afrika Cup finale Marokko-Tanzania vandaag: om hoe laat en op welke zenders?
Jonge speler centraal in strijd tussen Marokko en Spanje
Atlas Leeuwinnen: Marokko verzekert zich van dubbele droomkwalificatie
Walid Regragui deelt mooie momenten