25 juli 2023 - 18:00 - Sport
Een nieuwe club heeft interesse getoond in middenvelder Sofyan Amrabat, die klaar is om deze zomer Italië te verlaten. Fiorentina vraagt 30 miljoen euro om de Atlas Leeuw te laten vertrekken.
Naast Manchester United, Tottenham Hotspur, FC Barcelona en Atletico Madrid wil ook Aston Villa de diensten van Sofyan Amrabat inhuren, meldt Viola News. Aston Villa heeft zich zeer ambitieus getoond op de transfermarkt. De club heeft kwaliteitsspelers zoals Pau Torres en Moussa Diaby ingelijfd. Daarom zou het kunnen overwegen om ook de Marokkaanse international te werven. Tot nu toe heeft geen enkele club Fiorentina kunnen overtuigen, die 30 miljoen euro vraagt om de middenvelder te laten vertrekken.
Lees ook: Lionel Messi verhindert overstap Sofyan Amrabat naar FC Barcelona
Sofyan Amrabat zou zeer nuttig kunnen zijn voor Aston Villa. Hij was een belangrijke speler tijdens de historische deelname van Marokko aan het WK 2022 in Qatar. Marokko werd de eerste Afrikaanse en Arabische natie die de halve finale van een Wereldkampioenschap bereikte. Bij zijn club heeft de 26-jarige speler meer dan 90% van zijn passes succesvol voltooid en heeft hij geschitterd in belangrijke duels als aanvallende middenvelder.
Anti-Amazigh racisme teistert Marokkaanse voetbal
Marokko bouwt gigantische scheepswerf om Spanje (en Europa) uit te dagen
Veel vluchten naar Marokko geannuleerd
Marokko en Algerije wedijveren ook over militair budget
Remco Evenepoel woest: "Oumi komt uit welgestelde Marokkaanse familie!"
Douanier in joggingbroek! Marokko kijkt verbaasd
Anti-Amazigh racisme teistert Marokkaanse voetbal
Remco Evenepoel woest: "Oumi komt uit welgestelde Marokkaanse familie!"
Afrika Cup finale Marokko-Tanzania vandaag: om hoe laat en op welke zenders?
Jonge speler centraal in strijd tussen Marokko en Spanje
Atlas Leeuwinnen: Marokko verzekert zich van dubbele droomkwalificatie
Walid Regragui deelt mooie momenten
Brahim Diaz: achter de schermen van zijn keuze voor Marokko
Marokkaanse strategie om binationals te strikken onthuld