29 maart 2012 - 18:45 - Cultuur
De Emirati Satam Al Otaiba, heeft 7 miljoen dirham aan stem-sms’en gestuurd voor Dounia Batma, de Marokkaanse kandidate van Arab Idol 2012. Dounia Batma eindigde zaterdag als tweede in de finale van Arab Idol na de Egyptische Carmen Souleimane.
De man heeft een fangroep gevormd om Dounia Batma via sms te ondersteunen tijdens de live-shows van Arab Idol. Enkel voor de laatste show heeft hij voor 200.000 dollars ge-sms’t.
Satam Al Otaiba vertelde dat hij ongeveer 95.000 dollar uitgaf per show van Arab Idol 2012, voor de Marokkaanse kandidate, aldus bladi.net.
Platenlabel Platinum van artiest Rashid Al Majid, heeft aan Dounia Batma een Mercedes en een woning geschonken in Dubai, waar haar eerste album binnenkort uitkomt.
De winnares van Arab Idol 2012, Carmen Souleimane, heeft minder geluk. De jonge vrouw zou de Corvette die ze gewonnen heeft moeten verkopen, omdat ze die door de te hoge douanekosten, Egypte niet binnenkrijgt.
Real Madrid geeft jonge slachtoffer aardbeving Al Haouz nieuwe thuis
Halal vlees op school in Canada, ouders boos
Prinses Lalla Salma duikt weer op in Marokko
Laatste rit in noodlottige kabelbaan: het verhaal van Hind en Aziz
Drie jaar cel voor Marokkaanse activiste Saida El Alami na koninklijke gratie
Mel B onthult reden achter tweede huwelijk in Marokko
Mel B onthult reden achter tweede huwelijk in Marokko
Podium ingestort tijdens optreden Adil El Miloudi
Mawazine in de problemen: bedrijf eist honderdduizenden euro’s
Wie is Sheikha Mahra, de prinses die French Montana’s hart veroverde?
Moordzaak man Rym Fikri: weduwe komt niet opdagen
Soundos El Ahmadi neemt pauze: "Gezin eerst!"
Michael Kors geniet van "wonderbaarlijk" Marokko (foto’s)
Fat Joe waarschuwt French Montana na verloving met Dubai-prinses