29 maart 2012 - 18:45 - Cultuur
De Emirati Satam Al Otaiba, heeft 7 miljoen dirham aan stem-sms’en gestuurd voor Dounia Batma, de Marokkaanse kandidate van Arab Idol 2012. Dounia Batma eindigde zaterdag als tweede in de finale van Arab Idol na de Egyptische Carmen Souleimane.
De man heeft een fangroep gevormd om Dounia Batma via sms te ondersteunen tijdens de live-shows van Arab Idol. Enkel voor de laatste show heeft hij voor 200.000 dollars ge-sms’t.
Satam Al Otaiba vertelde dat hij ongeveer 95.000 dollar uitgaf per show van Arab Idol 2012, voor de Marokkaanse kandidate, aldus bladi.net.
Platenlabel Platinum van artiest Rashid Al Majid, heeft aan Dounia Batma een Mercedes en een woning geschonken in Dubai, waar haar eerste album binnenkort uitkomt.
De winnares van Arab Idol 2012, Carmen Souleimane, heeft minder geluk. De jonge vrouw zou de Corvette die ze gewonnen heeft moeten verkopen, omdat ze die door de te hoge douanekosten, Egypte niet binnenkrijgt.
Marokkaanse motorrijder komt om bij crash in Florida
Marokkaanse celebs ontduiken massaal belasting
Anas neergestoken op Palestina-demonstratie in Brussel: "Ik weet wie het was"
Veerboot naar Marokko ramt havenbarrière in Algeciras
Hollywood-bankroof in Marokko, daders lopen nog
Tanger te duur voor vakantie
Marokkaanse celebs ontduiken massaal belasting
Britse actrice openhartig over "vreselijk" huwelijk in Marokko
Marokko onthult geschiedenis met spectaculaire droneshow
French Montana en verloofde op Djemaa El Fna (video)
Amsterdamse geschiedenis met Marokkaanse roots in beeld
Woede om realityshow met komiek die Marokkaanse vrouwen beledigde
Realityster geweigerd bij Marokkaans restaurant
Marokkaanse kaftan, tijdloos icoon in de modewereld