11 april 2012 - 12:00 - Cultuur
Dounia Batma, Marokkaanse finaliste van Arab Idol 2012, heeft een éénjarige contract ondertekend met Maroc Telecom. De jonge zangeres heeft reeds 600.000 dirham ontvangen voor haar prestaties.
Een tv-spot van Maroc Telecom met Dounia Batma is reeds opgenomen. Maroc Telecom zou met het imago van Dounia Batma, de gemoederen willen proberen kalmeren na de technische tegenslagen van de laatste weken.
Abonnees van ADSL internet bij IAM hebben de laatste weken namelijk massaal geklaagd over de slechte internetverbinding, welke te wijten zou zijn aan een defect onderzeese kabel.
De zangeres, veel gevraagd in Arabische landen, heeft ook een exclusiviteitscontract van tien jaar getekend met het productiebedrijf "Platinum Records".
Dounia Batma is volgende maand in Rabat te zien tijdens de elfde editie van het Mawazine festival. Ze zal op 25 mei samen met de Marokkaanse zangeres Laila Ghofrane optreden.
Marokkanen in opstand tegen zomertijd
Marokko: 430 km aan HSL-lijnen in 5 jaar
Racisme in België live op televisie onthuld
Ongelooflijke comeback: Marokko Afrikaans kampioen zaalvoetbal!
Nieuwe baan voor Tarik Sektioui
Anti-Amazigh racisme teistert Marokkaanse voetbal
Hitmachine Saad Lamjarred levert weer: "Zwina Bzzaf"
Hollywoodster Olivia Rodrigo ontdekt de parel van Marokko (foto’s)
Zoon Naïma Samih razend!
Rechtbank straft Marokkaanse rapper ElGrandeToto
Soundos El Ahmadi nieuw jurylid Holland’s got talent
Georgina Rodríguez verrast met Arabische tatoeage (foto)
Algerijnse zanger Reda Taliani op borgtocht vrij in Marrakech
Algerijnse zanger Reda Taliani gearresteerd in Marokko