Zoeken

Jamel Debbouze maakt selfie met Koning Mohammed VI en de Franse president

2 mei 2017 - 21:30 - Marokko

Geschreven door Mehdi Khabbouj

Het zou geen ander gelukt zijn! Enkel de Frans Marokkaanse komiek Jamel Debbouze kon het voor elkaar krijgen. Een selfie maken met Koning Mohammed VI en de Franse president François Hollande.

De foto werd vandaag op het Elysée in Parijs gemaakt. Koning Mohammed VI ontmoette er deze dinsdag de vertrekkende Franse president.

Regeringsleden van beide landen maar ook meerdere celebrity’s en figuren van het maatschappelijk middenveld waaronder Tahar Benjelloun, Rachid Benzine en de Franse minister van Cultuur Audrey Azoulay, van Marokkaanse afkomst, woonden de ontmoeting bij.

Lees meer

Koning Mohammed VI op consult in Parijse kliniek

Koning Mohammed VI ging eerder deze week op consult in de oogheelkundige kliniek Quinze-Vingts in Parijs.

Koning Mohammed VI ontmoet Franse president in Parijs (foto’s)

Koning Mohammed VI heeft vandaag de Franse president François Hollande in de Elysée in Parijs ontmoet. Dat bericht het koningshuis.

Koning Mohammed VI feliciteert nieuwe Franse president Emmanuel Macron

Koning Mohammed VI heeft in een bericht de nieuwe Franse President Emmanuel Macron gefeliciteerd.

Koning Mohammed VI terug in Marokko

Koning Mohammed VI is terug in Marokko. De monarch bracht meerdere weken in het buitenland door. Hij bezocht Cuba, de Verenigde Staten en Frankrijk.

Foto’s: Mohammed VI en Moulay Hassan bij Franse President

Koning Mohammed VI en zijn zoon, Kroonprins Moulay Hassan, hebben vandaag de Franse President Emmanuel Macron in het Elysée-paleis in Parijs ontmoet.

Bladna.nl

Bladna.nl - 2026 - Contact - Over Bladna.nl - Privacybeleid - Ons team