Koning Mohammed VI is in Frankrijk
Koning Mohammed VI is sinds donderdagavond in Frankrijk op uitnodiging van de Franse President Emmanuel Macron.
12 december 2017 - 20:48 - Marokko
Koning Mohammed VI en zijn zoon, Kroonprins Moulay Hassan, hebben vandaag de Franse President Emmanuel Macron in het Elysée-paleis in Parijs ontmoet.
Dat gebeurde tijdens een diner met alle deelnemers van de klimaattop "One Planet Summit". Koning Mohammed VI is kwam samen met meerdere andere staatshoofden aan boord van een boot op het Île Seguin aan.
Tijdens de openingsceremonie gaven de Franse President Emmanuel Maccron, de secretaris-generaal van de VN Antonio Guterres en de president van de Wereldbank Jim Yong Kim een toespraak.
Lees meer
Koning Mohammed VI is sinds donderdagavond in Frankrijk op uitnodiging van de Franse President Emmanuel Macron.
Moulay Hassan is samen met Koning Mohammed VI in Parijs. De kroonprins aarzelt net zoals zijn vader niet om met fans op de foto te gaan.
Op internet werden in de afgelopen dagen nieuwe foto’s van Koning Mohammed VI en zijn zoon, Kroonprins Moulay Hassan, gedeeld.
De aanwezigheid van Kroonprins Moulay Hassan op de klimaattop ’One Planet Summit’ in Parijs is niet onopgemerkt gebleven.
Koning Mohammed VI en zijn zoon Moulay Hassan verblijven sinds een tiental dagen in Frankrijk.