30 januari 2020 , 18:00 - Nawel Serdouni - Sport
De Marokkaanse international Walid Azaro heeft enkele opmerkelijke onthullingen gedaan over de voormalige bondscoach van Marokko, Hervé Renard. Dat deed hij om zijn lange afwezigheid bij het Marokkaans elftal te rechtvaardigen.
"Mijn verwijdering van het nationaal elftal is het ergste wat ik meemaakte in de afgelopen jaren. Elke speler wil voor het elftal van zijn land spelen.", verklaarde Azaro in een interview met de Egyptische zender Al Nahar.
Volgens de Atlas Leeuw, die onlangs aan de Saoedische Al Ittifak werd uitgeleend, moest hij veel opgeven om naar Al Ahly te mogen vertrekken. Hij weigerde onder meer een voorstel van Renard om voor een Franse club te spelen.
De voormalige steraanvaller van DHJ verloor zijn plek bij de Atlas Leeuwen tijdens de laatste Afrika Cup. Volgens hem was het namelijk zo dat wie een voorstel van Renard weigerde voor een club, systematisch ook zijn plaats bij de Atlas Leeuwen verloor.
Hervé Renard bemoeide zich vaak met de carrièrekeuze en bestemmingen van de Marokkaanse internationals. De Fransman haalde ook meerdere Franse coaches naar Marokko en zou zelfs de nieuwe fotograaf van de Atlas Leeuwen hebben gekozen.
Marokko wijzigt woningsteun: langer in je huis wonen of terugbetalen
Marokko bouwt haven van de toekomst in Noord-Marokko
Ibtissem en Mariam 10 jaar cel in in Istanbul na "gratis vakantie"
Rachid redt buurvrouw en kinderen uit vlammenzee na zware explosie
Grote kuis in Marokko, steden passen straatbeeld aan voor voetbalfans
Walid Regragui: geduld en op juiste moment toeslaan, cijfers leggen tactiek bloot
Walid Regragui: geduld en op juiste moment toeslaan, cijfers leggen tactiek bloot
Moeder Riyad Mahrez grootste supporter Algerije in Rabat
Hakim Ziyech in rouw, broer plots overleden
Algerijnse fans massaal naar Marokko voor Afrika Cup
Zorgen om Nayef Aguerd, Marokko houdt adem in
Bericht van Ziyech aan supporters gaat viraal op internet
Walid Regragui reageert op eerste Afrika Cup-overwinning
XXL-cheque voor Marokkaans talent Ayyoub Bouaddi