7 mei 2019 - 12:20 - Sport
Slecht nieuws voor het Marokkaans elftal. Bondscoach Hervé Renard vertrekt na de Afrika Cup 2019 die deze zomer in Egypte gepland staat.
Volgens L’Equipe staat het vertrek van Hervé Renard vast en is er geen terugkeer mogelijk. Waar de coach van de Atlas Leeuwen naartoe gaat is nog niet bekend. Volgens hardnekkige geruchten keert hij terug in de Franse Liga als coach van Olympique Lyon. Maar ook Iran en Egypte zouden geïnteresseerd zijn in de Fransman.
Hervé Renard behaalde goede resultaten met de Atlas Leeuwen sinds zijn komst in 2017. Hij wist Marokko voor het WK-2018 in Rusland te kwalificeren en een veel betere plaats in de FIFA-ranglijst te behalen.
Voor zijn vertrek heeft Renard nog een zware missie, de Atlas Leeuwen zover mogelijk krijgen op de Afrika Cup. Marokko zit in een moeilijke groep met Zuid-Afrika en Ivoorkust.
Geldafpersing op Marokkaanse weg (video)
Europa zoekt naar deze vermiste Marokkaanse topsporters
Politicus vast voor vastgoedfraude in Tanger
Belangrijke verbindingsweg in Nador is "een schande"
Marokkaans raadslid doneert lever om tante te redden
Nederlander betrapt met camper vol hasj bij grens Marokko
Atlético-ster geniet van vakantie in M’diq (foto’s)
Spanningen op Afrika Cup: onderzoek naar Algerijnse ’anti-Marokko handelingen’
Achraf Hakimi verrast man die hem vormde (video)
Atlas Leeuwen nr 1 in Afrika
Spannende finish: Oumi feliciteert Remco net te vroeg
Marokkaanse logo’s weggehaald door Algerije
Turkse Besiktas weigert Hakim Ziyech
Hakim Ziyech terug naar Turkije?