Zoeken

Per ongeluk geliquideerde Mohammed Alarasi werd erin geluisd

28 januari 2014 - 20:53 - Nederland

Geschreven door Laila A.

De Marokkaanse Mohammed Alarasi die vorige week in de Nederlandse stad Amersfoort werd doodgeschoten, werd er door een criminele organisatie van verdacht een grote cocaïnediefstal te hebben gepleegd.

Dat meldt het Algemeen Dagblad onder vermelding van vrienden en familie van de 22-jarige Marokkaan.

Vorige week werd al duidelijk dat Mohammed Alarasi bij vergissing was geliquideerd, na een excuse-smsje van de daders aan diens familie.

De echte dieven, waarvan één van hen eerder deze week naar Marokko vluchtte na aan een aanslag te zijn ontkomen, zouden Alarasi de schuld in de schoenen hebben geschoven.

Mohammed Alarasi werd vorige week maandag op de parkeerplaats van een sportclub waar hij met zijn oom en broer een wedstrijdje zaalvoetbal had gespeeld, met meerdere kogels om het leven gebracht. Hij zou van van twee kanten onder vuur zijn genomen. Hij werd vier keer in de rug en twee keer in zijn arm geschoten.

De daders vluchtten weg in een zwarte BMW met valse kentekens. De auto werd afgebrand op een bedrijventerrein teruggevonden.

Mohammed was een kalme jongen, hij studeerde en zou nooit bij een criminele zaak betrokken zijn geweest.

Lees meer

Spaanse politie arresteert Marokkaan voor moord op dakloze zestiger

De politie in de Spaanse Barcelona, heeft eind vorige week de Marokkaanse Hicham Jaamit gearresteerd, op verdenking van moord.

Marokkaan Chakir Belahcen dood gevonden in Haarlem

Het lichaam van een 19-jarige Marokkaan werd op maandag aangetroffen in een meer te Haarlem. Het slachtoffer, Chakir Belahcen, zou in het water zijn gesprongen om aan de...

Vermiste Marokkaanse vrouw dood aangetroffen in Spanje

De Spaanse politie heeft deze week een Marokkaanse vrouw die al drie maanden vermist dood teruggevonden. Haar ex-partner werd kort daarop gearresteerd.

Koning Mohammed VI rijdt SUV met Malinese President en chauffeur achterin

Koning Mohammed VI heeft vorige week tijdens zijn Staatsbezoek aan Mali, voor positieve verrassing gezorgd door zelf het stuur te nemen.

Marokkaan ’per ongeluk’ geliquideerd in Nederland

De Marokkaanse Mohammed Alarasi zou maandag bij vergissing in de Nederlandse stad Amersfoort zijn geliquideerd. Dat blijkt uit een excuus-sms van de daders aan zijn familie.

Bladna.nl

Bladna.nl - 2026 - Contact - Over Bladna.nl - Privacybeleid - Ons team