4 maart 2015 - 21:27 - Marokko
Een verantwoordelijke van het Saoedische ministerie van Binnenlandse Zaken werd gearresteerd tijdens een seksfeestje in zijn appartement in Rabat. Meerdere zakenlieden en meisjes werden eveneens gearresteerd tijdens de politie-inval.
Buren hadden bij de politie aangifte gedaan van nachtlawaai. De politie ontdekte dat de Saoediër van zijn woning een bordeel had gemaakt, waar hij vrienden en prostituees uitnodigde voor lange nachten met alcohol en drugs.
De Saoedische verantwoordelijke zou zelfs herhaaldelijk populaire muziekgroepen hebben betaald om zijn seksfeestje te animeren. Volgens Akhbar Al Yaoum ontkende de man de hele zaak tijdens zijn verhoor.
Het openbaar ministerie heeft besloten om hem te vervolgen voor losbandigheid, het organiseren van illegale seksfeesten, drugsgebruik en openbare dronkenschap.
Real Housewives-ster: "Opnames in Marokko maakten ons ziek"
Ruzie Youssef En-Nesyri en teamgenoot live (video)
Je woning in Marokko lenen? Dan moet je belasting betalen!
Marokko in wereldtop, vierde luchtmacht in Afrika
Nokia bouwt Medusa-internetkabel tussen Marokko en Europa
Dader dodelijk verkeersongeluk Berkane na dagen opgepakt
Marokko in wereldtop, vierde luchtmacht in Afrika
Dader dodelijk verkeersongeluk Berkane na dagen opgepakt
Grootste dam van Marokko in Rif: 100% risico op aardbeving
Nasser Zefzafi aan Riffijnen Europa: "Help mijn moeder!"
Marokko ontslaat onverwachts leraren in België
Wordt Marokko ook jouw volgende vakantiebestemming?
Kopje koffie? Tot 90 dirham in Marokko...
Ophef in Nador: gebakjes met glassplinters