24 februari 2023 - 13:00 - Sport
Salim El Jebari, het Marokkaanse talent van Atletico Madrid, heeft de Spaanse voetbalfederatie op de hoogte gesteld van zijn keuze om voor Marokko te spelen.
De jonge speler, opgeroepen door José Lana voor de twee vriendschappelijke wedstrijden tegen het Noorse U19-team deze week, moest worden vervangen door zijn teamgenoot Adrián Niño.
Lees ook: Brahim Diaz keert Spanje de rug toe en kiest voor Marokko
Salim El Jebari heeft in 2022 zes wedstrijden gespeeld met het Spaanse U18-team, waarin hij een doelpunt en een beslissende assist maakte. Nu heeft de Spaans-Marokkaanse middenvelder ervoor gekozen om de Marokkaanse kleuren te verdedigen en dit al laten weten aan de Spaanse voetbalfederatie, meldt Marca.
Lees ook: Chahine van Bohemen verkiest Marokko boven Nederland
In het verleden kozen meerdere Spaanse spelers van Marokkaanse afkomst ervoor om voor Marokko uit te komen, zoals Abdessamad Ezzalzouli, één van de grote beloftes van FC Barcelona, momenteel uitgeleend aan Osasuna.
Spaanse havens in paniek: Nador West Med komt eraan
Marokko verovert Washington met pastilla
Strenge controles op strandhoreca in Nador
Moskeebezoekers geterroriseerd in Al Hoceima
Marokkaan onwel op veerboot naar Marokko, helikopter pikt hem op
Marokkaanse expat aangeklaagd na cameravondst in Airbnb Marrakech
Jamal Ben Saddik maakt comeback in Glory-ring
Lamine Yamal vandaag 18: de dag dat Barça een fortuin investeert
Toekomst sterspelers Marokko baart bondscoach zorgen
Controverse rond Algerijnse scheidsrechter en Royal Air Maroc
Achraf Hakimi en Imaan Hammam in koppel?
Vader Lamine Yamal voor de rechter, dubbele rol in steekpartij
Atlético-ster geniet van vakantie in M’diq (foto’s)
Spanningen op Afrika Cup: onderzoek naar Algerijnse ’anti-Marokko handelingen’