Ryanair opent vlucht Malaga-Tetouan voor 20 euro
Ryanair heeft een nieuwe route naar Tetouan aangekondigd. De low-cost luchtvaartmaatschappij gaat de noord-Marokkaanse stad met Malaga in het zuiden van Spanje verbinden.
10 oktober 2018 - 17:20 - Economie
De Ierse luchtvaartmaatschappij liet dinsdag in een verklaring weten dat zes nieuwe routes vanaf Brussel Zaventem zullen worden geopend, waarvan één naar Marrakech.
Ryanair bericht dat twee vluchten per week gepland staan naar de Marokkaanse stad. Over de prijzen en dienstregeling wordt niets vermeld.
De groep vliegt reeds tussen Marrakech en Charleroi in België. Ryanair had in mei al de opening van routes vanaf Marrakech naar Bratislava (Slowakije), Bordeaux (Frankrijk), Oslo (Noorwegen), Stockholm (Zweden) en Stuttgart (Duitsland) aangekondigd.
Lees meer
Ryanair heeft een nieuwe route naar Tetouan aangekondigd. De low-cost luchtvaartmaatschappij gaat de noord-Marokkaanse stad met Malaga in het zuiden van Spanje verbinden.
Ryanair, die vandaag te kampen heeft met een belangrijke staking van piloten, heeft nieuwe vluchten naar Marokko aangekondigd.
Ryanair is van plan een nieuwe lijndienst te lanceren vanaf de luchthaven Brussels South Charleroi Airport naar Marokko. Deze nieuwe route maakt deel uit van haar zomerprogramma...
Ryanair gaat vanaf 27 oktober een nieuwe route naar Marokko openen. De nieuwe luchtverbinding is onderdeel van het winterprogramma van de Ierse luchtvaartmaatschappij.
Ryanair blijft zich uitbreiden in Marokko en kondigt een nieuwe lijndienst aan naar de luchthaven van Marrakech.