16 oktober 2018 - 15:20 - Economie
Ryanair blijft zich uitbreiden in Marokko en kondigt een nieuwe lijndienst aan naar de luchthaven van Marrakech.
Tussen maart en oktober 2019 zal de Ierse luchtvaartmaatschappij een tweewekelijkse vlucht openen tussen Porto in Portugal en Marrakech.
De vertrekken vanuit Marrakech staan op maandag om 18 uur voor een aankomst om 19:55 uur en op vrijdag 19:40 uur voor een landing om 21:35 uur op de luchthaven Porto-Francisco Sa Carneiro gepland.
De terugkeer gebeurt op maandag om 20:20 uur met een aankomst om 22:15 uur en op vrijdag om 22 uur met een aankomst in Marrakech-Menara om 23:55 uur.
Volgens Air Journal is Ryanair de eerste luchtvaartmaatschappij die een lijndienst opent tussen Porto en Marrakech.
Luchthaven Tetouan wordt fors groter
Vrouw rapper Gims verlaat man én Marrakech
Noord-Marokko worstelt met bedelende kinderen
Royal Air Maroc wil luxe voor iedereen
Eeuwen na Al-Andalus keert Arabisch terug in Spanje
Britten verlaten Costa del Sol voor Marokko
Forbes plaatst Marokkaanse banken tussen grootste ter wereld
Marokko’s auto-industrie groeit, Spanje onder druk
Belasting betalen in Marokko verandert
Emirati kroonprins richt holding op in Marokko
Marokkaanse dirham houdt stand
Blauwe energie: Spaans geld voor eerste offshore windpark Marokko
Marokko slaat alarm: Russisch gokapp plundert deviezen
Marokko verdrievoudigt paprika-export naar Spanje