Rusland wil diplomatieke oplossing voor Sahara-kwestie
Een paar dagen na het offensief van de Royal Armed Forces (FAR) in Guerguerat, riep Rusland gisteren op tot een staakt-het-vuren, via zijn minister van Buitenlandse Zaken.
25 januari 2019 - 11:10 - Marokko
Sergueï Lavrov, Russische minister van Buitenlandse zaken, wordt eind deze week voor een werkbezoek in Marokko verwacht.
De Russische bewindsman zal door zijn Marokkaanse ambtsgenoot, Nasser Bourita, worden ontvangen.
Sergueï Lavrov startte deze week een tournee in Noord-Afrika met bezoeken aan Algerije, Tunesië en Marokko tussen 23 en 26 januari.
Volgens het Russische persagentschap TAAC zal Lavrov Marokko op 25 en 26 januari bezoeken. Tijdens zijn verblijf zullen de bilaterale betrekkingen en regionale en internationale kwesties worden besproken.
Lees meer
Een paar dagen na het offensief van de Royal Armed Forces (FAR) in Guerguerat, riep Rusland gisteren op tot een staakt-het-vuren, via zijn minister van Buitenlandse Zaken.
Koning Mohammed VI zal naar verwachting persoonlijk aan de top Rusland Afrika op 23 en 24 oktober dit jaar in Sotsji deelnemen.
Koning Mohammed VI wordt nog deze maand voor een vriendschappelijk bezoek in Saoedi-Arabië verwacht. Hij zal ook meerdere andere Golfnaties bezoeken.
Prins Harry en Meghan Markle worden eind deze maand in Marokko verwacht. Volgens Britse regeringsbronnen wordt gevreesd voor aanslagen van Daesh tijdens hun verblijf.
Het Arabisch-Russisch Samenwerkingsforum dat op 15 december in Marrakech gepland stond, is uitgesteld vanwege de annulering van het officieel bezoek van de Russische minister...