11 november 2021 - 10:40 - Economie
Royal Air Maroc start vanaf 12 december een luchtverbinding tussen Casablanca en Tel Aviv. Aanvankelijk zullen er drie vluchten per week worden uitgevoerd.
Na de Israëlische luchtvaartmaatschappijen is het nu de beurt aan Royal Air Maroc om rechtstreekse vluchten naar Israël aan te kondigen. In een persbericht schrijft de Marokkaanse luchtvaartmaatschappij dat deze nieuwe verbinding beantwoordt aan alle verwachtingen van de in Israël gevestigde Marokkaanse gemeenschap, die sterke banden onderhoudt met haar land van herkomst.
Lees ook: Royal Air Maroc opent route Casablanca-Dubai
Zo zal Royal Air Maroc drie vluchten per week naar Israël uitvoeren, op dinsdag, donderdag en zondag. De vluchten vertrekken om 23:55 uur en komen de volgende ochtend aan in Tel Aviv. De terugvluchten staan gepland op maandag, woensdag en vrijdag. In een tweede fase zal het tempo worden opgevoerd tot vijf wekelijkse vluchten tussen Casablanca en Tel Aviv.
De tickets voor deze vluchten zijn te koop op de website van de luchtvaartmaatschappij en via reisbureaus. Voor de lancering van de route tussen Casablanca en Tel Aviv start Royal Air Maroc met een ticketprijs van 3400 dirham in economyclass.
Lees ook: Royal Air Maroc en Air Arabia bevestigen directe vluchten met Israël
Marokko hoopt Israëlische toeristen aan te trekken om de toeristische sector nieuw leven in te blazen. Door de Covid-19-pandemie en de diverse gezondheidsbeperkingen heeft de sector veel schade opgelopen.
Britten verlaten Costa del Sol voor Marokko
Marokko introduceert mystery guests in hotels
Vrouw van Marokkaanse expat gearresteerd voor overspel in Nador
Lamine Yamal baalt: geen auto van FC Barcelona
Trouwen via TikTok: Marokkaanse fkih maken het mogelijk
Forbes plaatst Marokkaanse banken tussen grootste ter wereld
Forbes plaatst Marokkaanse banken tussen grootste ter wereld
Marokko’s auto-industrie groeit, Spanje onder druk
Belasting betalen in Marokko verandert
Emirati kroonprins richt holding op in Marokko
Marokkaanse dirham houdt stand
Blauwe energie: Spaans geld voor eerste offshore windpark Marokko
Marokko slaat alarm: Russisch gokapp plundert deviezen
Marokko verdrievoudigt paprika-export naar Spanje