11 november 2021 - 10:40 - Economie
Royal Air Maroc start vanaf 12 december een luchtverbinding tussen Casablanca en Tel Aviv. Aanvankelijk zullen er drie vluchten per week worden uitgevoerd.
Na de Israëlische luchtvaartmaatschappijen is het nu de beurt aan Royal Air Maroc om rechtstreekse vluchten naar Israël aan te kondigen. In een persbericht schrijft de Marokkaanse luchtvaartmaatschappij dat deze nieuwe verbinding beantwoordt aan alle verwachtingen van de in Israël gevestigde Marokkaanse gemeenschap, die sterke banden onderhoudt met haar land van herkomst.
Lees ook: Royal Air Maroc opent route Casablanca-Dubai
Zo zal Royal Air Maroc drie vluchten per week naar Israël uitvoeren, op dinsdag, donderdag en zondag. De vluchten vertrekken om 23:55 uur en komen de volgende ochtend aan in Tel Aviv. De terugvluchten staan gepland op maandag, woensdag en vrijdag. In een tweede fase zal het tempo worden opgevoerd tot vijf wekelijkse vluchten tussen Casablanca en Tel Aviv.
De tickets voor deze vluchten zijn te koop op de website van de luchtvaartmaatschappij en via reisbureaus. Voor de lancering van de route tussen Casablanca en Tel Aviv start Royal Air Maroc met een ticketprijs van 3400 dirham in economyclass.
Lees ook: Royal Air Maroc en Air Arabia bevestigen directe vluchten met Israël
Marokko hoopt Israëlische toeristen aan te trekken om de toeristische sector nieuw leven in te blazen. Door de Covid-19-pandemie en de diverse gezondheidsbeperkingen heeft de sector veel schade opgelopen.
Gerechtelijk onderzoek naar Sihame El Kaouakibi afgerond
Boer Ayoub openhartig over pestverleden
Younes Belhanda: "Probleem Marokkaans elftal is Halilhodzic"
David Govrin stelt Marokkaanse anti-Israël-retoriek in vraag
Vakantie Marokko: steeds meer druk om afschaffing PCR-test
Casablanca: vermiste minderjarige teruggevonden
Nieuw partnerschap voor Royal Air Maroc
Marokko wil zijn jachthavens ontwikkelen
Renault wil fabriek in Algerije verlaten ten voordele van Tanger
Marokko: alcoholprijzen rijzen de pan uit na Ramadan
Octopus Energy neemt deel aan onderzeese kabelproject Marokko-VK
Weinig boekingen voor zomerseizoen in Marokko
Spanje’s strategie om gas naar Marokko te vervoeren zónder Algerije te irriteren
Marokkaanse vastgoedsector terug op gang