27 maart 2020 - 21:00 - Economie
Royal Air Maroc heeft besloten om de lonen van alle medewerkers van de Marokkaanse luchtvaartmaatschappij te verlagen.
De groep wordt geteisterd door een ernstige financiële crisis als gevolg van de wereldwijde coronavirus pandemie.
Volgens Royal Air Maroc zullen de salarissen met 10 tot 30 procent worden verlaagd, afhankelijk van het inkomen van de werknemer.
Het is volgens de luchtvaartmaatschappij de enige manier om het hoofd te bieden aan de actuele situatie. Royal Air Maroc houdt echter vol dat, zodra de crisis voorbij is, de ingehouden bedragen zullen worden uitbetaald.
Alle toestellen van Royal Air Maroc zijn sinds afgelopen zondag aan de grond. Marokko heeft namelijk alle binnen- en buitenlandse vluchten verboden.
15% minder kans op Airbnb-boeking met Marokkaanse naam
Marokkaans leger doodt Mauritaanse smokkelaars
Hakim Ziyech naar PSG? Wat denkt Walid Regragui?
Imane belandt in rivier in Zemst en verdrinkt
Wil Europa Marokko straffen?
Predator Oil and Gas stopt gasboringen in Marokko
Hakim Ziyech naar PSG? Wat denkt Walid Regragui?
Predator Oil and Gas stopt gasboringen in Marokko
Marokko op Cybertech Global in Tel Aviv
Spaanse havens vrezen verlies van miljarden euro’s door Tanger Med
Marokko krijgt gigantische batterijfabriek
Marokko verleent rechtstreekse hulp aan armen
Haven Tanger Med verpulvert Spaanse havens
Marokkaanse steden verbieden teelt meloenen