27 maart 2020 - 21:00 - Economie
Royal Air Maroc heeft besloten om de lonen van alle medewerkers van de Marokkaanse luchtvaartmaatschappij te verlagen.
De groep wordt geteisterd door een ernstige financiële crisis als gevolg van de wereldwijde coronavirus pandemie.
Volgens Royal Air Maroc zullen de salarissen met 10 tot 30 procent worden verlaagd, afhankelijk van het inkomen van de werknemer.
Het is volgens de luchtvaartmaatschappij de enige manier om het hoofd te bieden aan de actuele situatie. Royal Air Maroc houdt echter vol dat, zodra de crisis voorbij is, de ingehouden bedragen zullen worden uitbetaald.
Alle toestellen van Royal Air Maroc zijn sinds afgelopen zondag aan de grond. Marokko heeft namelijk alle binnen- en buitenlandse vluchten verboden.
Geldafpersing op Marokkaanse weg (video)
Europa zoekt naar deze vermiste Marokkaanse topsporters
Politicus vast voor vastgoedfraude in Tanger
Belangrijke verbindingsweg in Nador is "een schande"
Marokkaans raadslid doneert lever om tante te redden
Nederlander betrapt met camper vol hasj bij grens Marokko
Marokko kiest voor nieuw belastingstelsel
Royal Air Maroc floreert, Air Algérie blijft achter
Chinese auto-invasie in Marokko baart zorgen
Marokko’s kostelijke strijd om oogsten te redden
Russische diesel via Marokko naar Spanje gesmokkeld
Slim belasting besparen op je woning in Marokko
Emirates werft massaal cabinepersoneel in Marokko
Hollands groen verovert Marokko!