Zoeken

Royal Air Maroc ontvangt drie nieuwe vliegtuigen

23 november 2014 - 13:41 - Economie

Geschreven door Laila A.

Marokkaanse luchtvaartmaatschappij Royal Air Maroc heeft een nieuwe Embraer E190 vliegtuig ontvangen. Twee andere toestellen van hetzelfde type worden uiterlijk op 15 december geleverd.

Met een capaciteit van 100 zitplaatsen (88 in de economyclass en 12 in businessclass) en een vliegtijd van bijna 5 uur, dus 4500 km, kan de Embrear E190 tot 900 km/uur en op 12.500 meter hoogte vliegen.

Royal Air Maroc krijgt in januari 2015 ook een nieuwe Boeing Dreamliner. De luchtvaartgroep zal dan een vloot van 52 vliegtuigen hebben, met een gemiddelde leeftijd van 7,2 jaar.

Vóór de levering van de Embraer E190, had Royal Air Maroc twee soortgelijke toestellen gedurende acht maanden gehuurd om ze te testen.

Volgens de Braziliaanse fabrikant Embraer verbruikt de E190 15 tot 20% minder brandstof en stoot minder CO2 uit dan de vorige generatie vliegtuigen.

Lees meer

Royal Air Maroc bestelt vijfde Dreamliner

Marokkaanse luchtvaartmaatschappij Royal Air Maroc heeft een vijfde Boeing 787-8 Dreamliner besteld.

Noodlanding toestel Royal Air Maroc in Casablanca

Een vliegtuig van Royal Air Maroc tussen Parijs en Agadir heeft een noodlanding moeten maken in Casablanca. De piloot vreesde voor een plotselinge decompressie.

Royal Air Maroc ontvangt vijfde Dreamliner

Royal Air Maroc heeft vrijdag zijn vijfde Boeing 787-8 Dreamliner ontvangen. Het toestel werd in het Amerikaanse Everett aan de luchtvaartmaatschappij geleverd.

Royal Air Maroc beste luchtvaartmaatschappij in Afrika in 2014

Royal Air Maroc werd afgelopen dinsdag verkozen tot beste vliegmaatschappij in Afrika voor het jaar 2014, door het Brits adviesbureau Skytrax. De groep gevestigd in Londen is...

Royal Air Maroc start een van kortste lijnvluchten ter wereld

De Marokkaanse luchtvaartmaatschappij Royal Air Maroc vliegt vanaf 29 maart tussen Tanger en Gibraltar. Dat is één van de kortste lijnvluchten ter wereld.

Bladna.nl

Bladna.nl - 2026 - Contact - Over Bladna.nl - Privacybeleid - Ons team