4 augustus 2021 - 12:40 - Economie
Na de Israëlische maatschappijen El Al en Israir, gaan ook Royal Air Maroc en Air Arabia directe vluchten lanceren tussen Marokko en Israël. De lancering van de nieuwe vluchten vindt begin oktober plaats.
Royal Air Maroc en Air Arabia zijn van plan om begin oktober rechtstreekse vluchten te introduceren tussen het koninkrijk en Israël, meldt Maghreb Intelligence. De twee maatschappijen zullen wekelijks Casablanca en Marrakech verbinden met Tel Aviv. De toename van de frequenties zal afhangen van de ontwikkeling van de vraag.
Lees ook: Coronacrisis vertraagt vluchten Royal Air Maroc naar Israël
Op 25 juli voerden de Israëlische maatschappijen El Al en Israir de eerste inaugurele vluchten uit tussen Tel Aviv en Marrakech, zo’n zes maanden na de normalisering van de betrekkingen tussen Marokko en Israël, onder leiding van de Verenigde Staten.
Naast Marrakech en Casablanca, zullen de luchtvaartmaatschappijen later ook Essaouira gaan bedienen.
Brusselse agent veroordeeld voor lekken in moordzaak Soufiane Benali
Belasting betalen in Marokko verandert
Zorgen om dodelijke weg in Noord-Marokko
Emirati kroonprins richt holding op in Marokko
Moulay Hassan in Tanger, ook Lalla Salma verwacht
Ihattaren kiest definitief voor Marokko boven Nederland
Belasting betalen in Marokko verandert
Emirati kroonprins richt holding op in Marokko
Marokkaanse dirham houdt stand
Blauwe energie: Spaans geld voor eerste offshore windpark Marokko
Marokko slaat alarm: Russisch gokapp plundert deviezen
Marokko verdrievoudigt paprika-export naar Spanje
Marokko haalt miljardeninvestering binnen voor accu-fabriek
Marokko neemt de leiding in de mondiale auto-industrie