15 maart 2022 - 19:00 - Economie
Royal Air Maroc en de Israëlische luchtvaartmaatschappij El Al intensiveren hun samenwerking. Zij hebben zopas een overeenkomst ondertekend over de commerciële uitwisseling van gegevens over vluchtverbindingen.
De overeenkomst, ondertekend ter gelegenheid van de eerste vlucht van Royal Air Maroc van Casablanca naar Tel Aviv, zal betrekking hebben op de rechtstreekse vluchten van beide luchtvaartmaatschappijen tussen Marokko en Israël, aldus een gezamenlijk persbericht.
Lees ook: Royal Air Maroc landt voor het eerst in Tel Aviv
Het nieuwe document voorziet in lijnvluchten van El Al tussen Tel Aviv en Marrakech met drie vluchten per week, terwijl Royal Air Maroc voor het eerst zijn nieuwe rechtstreekse dienst van Casablanca naar Tel Aviv zal inwijden met vier frequenties en vijf vluchten per week, aldus het persbericht.
De twee luchtvaartmaatschappijen zullen extra mogelijkheden bieden tussen Marrakech, Casablanca en Tel Aviv, afhankelijk van de dienstregeling en de aansluitingen, en zullen hun netwerken samenvoegen om de verbindingen vlotter te laten verlopen.
Lees ook: Sterke Marokkaanse delegatie naar Tel Aviv
"Voor Israëli’s zal dit partnerschap een extra en gevarieerde reismogelijkheid naar Marokko en Afrika bieden. Israëli’s waarderen Marokko als bestemming en wij zijn ervan overtuigd dat Marokkanen ook enthousiast zullen zijn over Israël als aantrekkelijke bestemming", zegt Avigal Soreq, CEO van de Israëlische luchtvaartmaatschappij.
Turbo voor de rechter voor moord op echtgenoot Rym Fikri
H&M goes Marrakech in nieuwe collectie
Megaproject gaspijpleiding Marokko-Nigeria start in Dakhla
Marokkanen in opstand tegen zomertijd
Marokko: 430 km aan HSL-lijnen in 5 jaar
Racisme in België live op televisie onthuld
Oneerlijke Concurrentie? Europa klaagt over Marokkaanse avocado-import
Marokko pompt honderden miljarden in transformatie
Doorbraak in Marokkaans gasproject in Tendrara
Grote Zwitserse groep vestigt zich in Marokko
Marokko zoekt LNG-terminal voor Nador West Med
Export watermeloenen naar EU, Marokko verliest
Woede in Casablanca om peperdure waterrekening
Sluiting B.Laban-winkels in Egypte door schadelijke bacterie: volgt Marokko?