25 november 2022 - 12:00 - Sport
Het Belgisch elftal is niet tevreden over de 1-0 overwinning op Canada op woensdag en wil zijn prestaties verbeteren tijdens de tweede WK-wedstrijd tegen Marokko.
De Rode Duivels van Kevin De Bruyne hebben, ondanks de zege tegen Canada, geen grootse indruk nagelaten. Ze speelden een zwakke partij in hun debuut op het WK 2022 in Qatar. Zowel aanvoerder Eden Hazard als de rest van het team, presteerden ondermaats. In een verklaring in de gemengde zone gaf de aanvoerder toe dat België niet goed heeft gespeeld. "We waren erg slecht, vooral in de eerste helft," zei De Bruyne.
Lees ook: Nordin Amrabat: "Marokko technisch gezien even goed als België"
Verwijzend naar de volgende wedstrijd in Groep F tegen Marokko, verklaarde de topspeler na de zege op Canada dat de wedstrijd tegen de Atlas Leeuwen waarschijnlijk "moeilijker wordt dan deze. Het was belangrijk dat we vandaag de drie punten haalden, maar het is duidelijk dat we onze inspanningen tegen Marokko zullen moeten verdubbelen."
Lees ook: Walid Regragui rechtvaardigt gelijkspel tegen Kroatië
Marokko en België staan komende zondag om 14.00 uur tegenover elkaar in een beslissende wedstrijd. Aan het einde van de eerste wedstrijden van groep F zijn de Rode Duivels koploper met 3 punten, terwijl Marokko één punt heeft behaald na het gelijkspel tegen Kroatië.
Zon, zee, strand: Martil herovert zijn kusten
Luchthaven Tetouan wordt fors groter
Vrouw rapper Gims verlaat man én Marrakech
Noord-Marokko worstelt met bedelende kinderen
Royal Air Maroc wil luxe voor iedereen
Eeuwen na Al-Andalus keert Arabisch terug in Spanje
Lamine Yamal baalt: geen auto van FC Barcelona
Ihattaren kiest definitief voor Marokko boven Nederland
Hakim Ziyech met moeder, Nayef Aguerd en Kurt Zouma in Marrakech
FC Barcelona komt naar Marokko!
Hachim Mastour: "Ik was een crash-test"
Atlas Leeuwen: 12 overwinningen die alles veranderen
Na Brighton wil andere grote club Azzedine Ounahi
Tarik Khbabez heeft droom voor Marokko