20 februari 2020 - 12:30 - Wereld
Ridouan Taghi wil de eerste openbare zitting van zijn rechtszaak op 6 maart in Amsterdam niet bijwonen. De Mocro-maffia leider wilde dat eerst wel.
Inez Weski, advocate van de Marokkaanse Nederlander, bevestigde dat haar cliënt niet aanwezig zal zijn op de zitting.
Taghi (42) had kort na zijn arrestatie in Dubai en zijn uitzetting naar Nederland laten weten dat hij op zijn rechtszaak aanwezig wilde zijn.
De hoofdverdachte in het Marengo liquidatieproces weigert nu echter te komen omdat hij niet samen met de andere verdachten in deze zaak voor de rechter mag verschijnen.
Ridouan Taghi werd in december in een villa in Dubai gearresteerd en door een Nederlands politieteam naar Nederland gebracht. Hij wordt sindsdien vastgehouden in de extra beveiligde gevangenis van Vught. Hij wordt verdacht van meerdere liquidaties en moordpogingen, alsook internationale cocaïnehandel. Hij werd ook door Marokko gezocht voor de dodelijke schietpartij in het café La Crème in Marrakech.
Europa zoekt naar deze vermiste Marokkaanse topsporters
Politicus vast voor vastgoedfraude in Tanger
Belangrijke verbindingsweg in Nador is "een schande"
Marokkaans raadslid doneert lever om tante te redden
Nederlander betrapt met camper vol hasj bij grens Marokko
Rapper Anas en Fidji Ruiz zwaargewond na ongeval in Marokko
Europa zoekt naar deze vermiste Marokkaanse topsporters
Utrechtse Amir slachtoffer fatbike-drama
Hoensbroekse Yasmin (3) overlijdt na stopzetten behandeling
Palestijnse vlag op joodse profielen, Marokkaanse student veroordeeld
Veel mysterie rond dodelijke val Abdel uit raam in Brussel
Dubai levert rechterhand drugsbaron ’Monte Christo’ uit aan België
Rechtszaak Amsterdam: verdachten brachten vrouwen uit Marokko voor prostitutie
Imam Alkmaar ontslagen na Israël-trip