21 december 2019 - 11:40 - Wereld
De Marokkaans veiligheidsdiensten hebben bijgedragen aan de arrestatie van Ridouan Taghi in Dubai. De aanhouding van de "Engel des doods" werd mogelijk gemaakt dankzij een samenwerking van Marokko, Nederland en Dubai.
De autoriteiten in Rabat zijn erin geslaagd het rijk van Ridouan Taghi, "Engel des doods" genoemd, en van zijn gezworen vijand Mustapha El Fechtali, eigenaar van het Café La Crème in Marrakech, te vernietigen, volgens Andy Kraag, hoofd van de Landelijke Recherche.
Dankzij informatie die de Marokkaanse autoriteiten aan Nederland doorspeelde kon de schuilplaats van de Mocro-maffia baas worden ontdekt. Taghi zou met valse documenten in Dubai zijn aangekomen en zou zich sindsdien schuil hebben gehouden in een villa.
Ridouan Taghi werd begin deze week gearresteerd en twee dagen later door de Nederlandse politie aan boord van een privé-toestel naar Nederland zijn meegenomen. Hij wordt sindsdien in de EBI gevangenis in Vught onder zware bewaking vastgehouden.
Koning Mohammed VI onthult "Atlantisch Initiatief" voor Afrikaanse landen
Verrassend: Marokko scoort laag op gastvrijheid
Ontdekking in Marokko herschrijft einde dinosauriërs
Marokko’s nieuwe arsenaal: Drones en raketten van Israël en VS
Instagram-sensatie: Sakina Karchaoui verovert Euro 2025
Knapste politieagent van Marokko gaat viraal
Verhoogde Spaanse surveillance bij enclaves, Marokko in het vizier
Antwerpse moskee krijgt dreigbrief en kogel
Trauma na vlucht: passagier Manchester-Agadir vertelt
Amerikaanse generaal wil militaire bases naar Marokko verplaatsen
EasyJet weigert vergoeding na geannuleerde vlucht in Marokko
Helden! Agenten redden Rotterdamse Samih in zwartste uur na hartaanval vader
Antwerpse drugsbaas Omar Govers ziet celstraf oplopen tot 53 jaar
Britse regering zet streep door megakabel Marokko-VK