Hatim Idar deelt nieuwe clip met Niba en Adouma (video)
Hatim Idar heeft vrijdag zijn nieuw liedje "Banat Dounia" op YouTube gedeeld. Voor de clip werkte hij samen met Adouma en Niba.
15 maart 2018 - 17:20 - Cultuur
Rhany Kabbadj is terug. Na het succes van zijn laatste liedje "Jabni Mjiba" heeft de Marokkaanse zanger zijn nieuwste song op YouTube gedeeld.
De clip van "Bent El Jar" werd in een paleis in Marrakech opgenomen en werd al meer dan een half miljoen keer bekeken. Video!
Lees meer
Hatim Idar heeft vrijdag zijn nieuw liedje "Banat Dounia" op YouTube gedeeld. Voor de clip werkte hij samen met Adouma en Niba.
De Marokkaanse groep Cravata heeft de clip van het liedje "Bent 3ami" op YouTube gedeeld.
Het nieuw liedje van Saad Lamjarred is uit. De Marokkaanse zanger heeft de clip van "Ghazali" gisteren op internet gedeeld.
Saad Lamjarred heeft vrijdagavond zijn nieuw liedje "Ghazali" gedeeld. De zanger mocht voor de gelegenheid en na 18 maanden in Frankrijk te hebben doorgebracht, terug naar Marokko.
Na het succes van "Madamti", heeft de Marokkaanse zanger Nouamane Belaiachi vrijdag een nieuw liedje op YouTube gedeeld.