11 maart 2018 - 15:20 - Cultuur
Hatim Idar heeft vrijdag zijn nieuw liedje "Banat Dounia" op YouTube gedeeld. Voor de clip werkte hij samen met Adouma en Niba.
Naast Niba en Adouma, een bekende Marokkaanse YouTuber en homoseksueel, verschijnt in de nieuwe clip van de Marokkaanse zanger ook een held van het videospelletje God of War.
De gedurfde clip werd al ruim 1,2 miljoen keer bekeken en zorgt voor enige controverse in Marokko. Velen vragen dat het van YouTube wordt verwijderd. Video!
Lees meer
Het nieuw liedje van Saad Lamjarred is uit. De Marokkaanse zanger heeft de clip van "Ghazali" gisteren op internet gedeeld.
Saad Lamjarred heeft vrijdagavond zijn nieuw liedje "Ghazali" gedeeld. De zanger mocht voor de gelegenheid en na 18 maanden in Frankrijk te hebben doorgebracht, terug naar Marokko.
De Marokkaanse band "Gabacho Maroc" heeft deze week de clip van het liedje "Bouderbala" op internet gedeeld.
De Marokkaanse rappers Shayfeen, Toto, Madd, West en Ouenza hebben van een kort verblijf in Parijs gebruik gemaakt om de clip van het liedje "Tcha Ra" te maken.
Dounia Batma is terug met een nieuw liedje en heeft deze keer voor een klassieke Arabische stijl gekozen.
Rhany Kabbadj is terug. Na het succes van zijn laatste liedje "Jabni Mjiba" heeft de Marokkaanse zanger zijn nieuwste song op YouTube gedeeld.
Aminux is na lange maanden afwezigheid vanwege gezondheidsproblemen eindelijk terug met een nieuw liedje.
Een in Marrakech opgenomen clip van de raï-zangeressen Soma en Dina is een echt succes op internet.
De Marokkaanse rapper 7liwa heeft de clip van zijn nieuwste singel "Mi amore" online gedeeld.
Na het succes van "Madamti", heeft de Marokkaanse zanger Nouamane Belaiachi vrijdag een nieuw liedje op YouTube gedeeld.