14 juli 2017 - 19:10 - Marokko
Geen vakantie dit jaar voor de ministers van Premier Saadeddine El Othmani. In plaats daarvan zullen ze vanaf volgende week de belangrijkste Marokkaanse regio’s bezoeken om de vooruitgang van projecten te controleren.
Dat liet Premier El Othmani zelf weten tijdens de opening van een regeringsraad op donderdag.
Het besluit om de ministers op tournee door het land te sturen volgt op de kritiek die door Koning Mohammed VI een tiental dagen geleden was geuit.
De regering wordt al maanden onder druk gezet door de demonstranten in het noorden van het land. Het regeringshoofd gaf onlangs al toe dat er nog sociale onrecht heerste. Volgens hem hebben “meerdere regio’s in het land geen voordeel getrokken uit de ontwikkeling van de afgelopen decennia”. Hij belooft dat zijn kabinet zal werken “aan een rechtvaardige ontwikkeling van alle regio’s”.
Voetbalwedstrijd Marokko-Kenia live
Wonderkind Lamine Yamal breekt nieuw record
Marokkaanse diaspora : hoe 90% korting bij de douane krijgen?
Tanger geschokt: vader valt lerares aan op school
Marokkaanse familie El Ballouti terroriseert België
Ongerustheid in Tanger door grote actie bij Bank Al-Maghrib
Tanger geschokt: vader valt lerares aan op school
Ongerustheid in Tanger door grote actie bij Bank Al-Maghrib
Turbo voor de rechter voor moord op echtgenoot Rym Fikri
Megaproject gaspijpleiding Marokko-Nigeria start in Dakhla
Marokkanen in opstand tegen zomertijd
Marokko: 430 km aan HSL-lijnen in 5 jaar
Marokko bouwt gigantische scheepswerf om Spanje (en Europa) uit te dagen
Veel vluchten naar Marokko geannuleerd