Koning Mohammed VI voor ftour bij miljardair Aziz Akhannouch
Koning Mohammed VI was woensdag bij minister Aziz Akhannouch van Landbouw in zijn residentie in Casablanca voor de ftour.
4 juli 2016 - 17:47 - Marokko
Koning Mohammed VI rijdt tijdens de Ramadan graag net voor de ftour incognito met zijn auto rond. Hij werd deze Ramadan onder meer in Tanger, Rabat en Casablanca gezien en ging regelmatig met mensen op de foto. Zaterdag ontmoette de Algerijnse Rai Zanger Reda Taliani op die manier de Koning en zijn vrouw Lalla Salma. Foto’s!
Lees meer
Koning Mohammed VI was woensdag bij minister Aziz Akhannouch van Landbouw in zijn residentie in Casablanca voor de ftour.
Koning Mohammed VI bevindt zich nog steeds in het noorden van Marokko. Hij werd donderdag met zijn raadgever en vriend Fouad Ali El Himma in Martil gefotografeerd.
Reda Taliani is dinsdag bij een zwaar verkeersongeval in Parijs betrokken geraakt. De bekende Algerijnse zanger ligt in coma in het ziekenhuis.
Een man is enkele dagen geleden voor de auto van Koning Mohammed VI in Rabat gesprongen. De Koning maakte kort voor de ftour een ritje met zijn auto toen de man naar hem...
Koning Mohammed VI oogstte deze week opnieuw bewondering door in Parijs met een Marokkaanse vuilnisman op de foto te gaan. Foto!