Marokkaanse zanger Fadil El Abdi dood aangetroffen
De bekende Marokkaanse zanger Fadil El Abdi is gisteren dood in zijn appartement in de wijk Bourgogne in Casablanca aangetroffen.
- Cultuur
Reda Taliani gaat beter en rust uit in Casablanca. De Algerijnse zanger was enkele dagen in coma na een zwaar verkeersongeval.
In een verklaring op Facebook laat zijn manager, Mikael Iken, weten dat de zanger het ziekenhuis heeft verlaten en bij familie in Casablanca herstelt.
Iken ontkent tevens de geruchten over een agressie van de zanger. Velen beweerden namelijk dat hij geen ongeval had gehad maar het slachtoffer was geweest van een aanval.
“Alsof men in Parijs zomaar in de voormiddag een zanger kan aanvallen zonder getuigen of zonder dat de media er aandacht voor heeft. Laten we even serieus zijn, het ongeval dat de zanger bijna het leven kostte was wel degelijk een verkeersongeval.”, aldus de manager.
Reda Taliani zal heel binnenkort zijn publiek terugvinden. Hij wordt op 28 juli voor een privé concert in een nachtclub in het Tunesische Djerba verwacht.
Lees meer
De bekende Marokkaanse zanger Fadil El Abdi is gisteren dood in zijn appartement in de wijk Bourgogne in Casablanca aangetroffen.
Het onderzoek naar Saad Lamjarred is bijna af. De Marokkaanse zanger zal na ruim een jaar eindelijk voor de rechter verschijnen. Een eerste hoorzitting staat volgende maand...
Amine Temri, meer bekend als Aminux, is terug. De zanger was ernstig ziek en had al maanden niets meer van zich laten horen.
De Marokkaanse zanger Mohamed Reda werd enkele dagen geleden in een ernstige toestand in een ziekenhuis in Washington opgenomen.
Reda Taliani is dinsdag bij een zwaar verkeersongeval in Parijs betrokken geraakt. De bekende Algerijnse zanger ligt in coma in het ziekenhuis.