Zoeken

Recordvangst cocaïne op luchthaven Casablanca

23 september 2017 - 16:20 - Marokko

Geschreven door Mehdi Khabbouj

Op de Mohammed V luchthaven in Casablanca is donderdag maar liefst 12 kilo cocaïne onderschept, een record.

De drugs werd in de bagage van een passagier afkomstig uit het Braziliaanse Sao Paolo gevonden. Volgens ALM werd de identiteit van de drugskoerier niet vrijgegeven.

Op de Marokkaanse luchthaven worden wekelijks drugssmokkelaars met cocaïne betrapt. Het merendeel komt terug uit Sao Paolo en maakt een tussenstop in Casablanca.

Lees meer

Marokko: Braziliaan opgepakt met halve kilo cocaïne

Een Braziliaanse man is zaterdag door de politie op de Mohammed V luchthaven in Casablanca gearresteerd voor cocaïnesmokkel.

Turk met cocaïne betrapt op luchthaven Casablanca

Een Turkse man is zaterdag door de politie op de Mohammed V luchthaven in Casablanca gearresteerd voor het smokkelen van cocaïne.

8 kilo cocaïne gevonden in bagage Ghanese man op luchthaven Casablanca

Een Ghanese man is maandag door de politie op de Mohammed V luchthaven in Casablanca gearresteerd voor drugssmokkel.

Luchthaven Casablanca: Braziliaan met kilo cocaïne in maag

Een Braziliaan is op de luchthaven van Casablanca gearresteerd met 985 gram cocaïne in zijn maag.

Steward Royal Air Maroc met tientallen kilos cocaïne gepakt

Een steward van het Marokkaans luchtvaartmaatschappij Royal Air Maroc is eind vorige week op de luchthaven van Casablanca gearresteerd met meerdere kilo’s cocaïne.

Bladna.nl

Bladna.nl - 2026 - Contact - Over Bladna.nl - Privacybeleid - Ons team