Ghanese man met 10 kg cocaïne gepakt op luchthaven Casablanca
Een Ghanese man is zondag met bijna 10 kilo cocaïne in zijn spullen betrapt op de Mohammed V luchthaven in Casablanca.
28 augustus 2017 - 22:10 - Marokko
Een Turkse man is zaterdag door de politie op de Mohammed V luchthaven in Casablanca gearresteerd voor het smokkelen van cocaïne.
Volgens een verklaring van de DGSN had de man 2,695 kilo cocaïne in zijn bagage. Hij reisde vanuit Sao Paolo in Brazilië naar Beirut in Libanon met een tussenstop in Casablanca.
Een onderzoek werd gestart naar de eventuele banden tussen de drugskoerier en criminele organisaties in het buitenland, aldus de DGSN. De Turkse onderdaan werd in voorlopige hechtenis genomen en zal terechtstaan voor internationale drugssmokkel.
Lees meer
Een Ghanese man is zondag met bijna 10 kilo cocaïne in zijn spullen betrapt op de Mohammed V luchthaven in Casablanca.
Een Nigeriaan is zaterdag met 280 gram cocaïne betrapt door de politie op de Mohammed V luchthaven in Casablanca.
Een Braziliaanse vrouw en haar dochter zijn dinsdag door de politie op de Mohammed V luchthaven in Casablanca gearresteerd voor drugsmokkel.
De politie heeft op de Mohammed V luchthaven in Casablanca een Spaanse vrouw gearresteerd voor drugssmokkel. De vrouw had 1490 gram cocaïne in haar maag.
Een Ghanese man is donderdag door de politie op de luchthaven van Casablanca gearresteerd voor cocaïnesmokkel.