Vrouw uit Angola met cocaïne gepakt op luchthaven Casablanca
Een vrouw uit Angola is donderdag door de politie op de Mohammed V luchthaven in Casablanca gearresteerd voor drugssmokkel.
26 februari 2018 - 10:40 - Marokko
Een Nigeriaan is zaterdag met 280 gram cocaïne betrapt door de politie op de Mohammed V luchthaven in Casablanca.
De 35-jarige drugskoerier kwam uit het Braziliaanse Sao Paolo en had 13 bolletjes met cocaïne in zijn ondergoed verstopt.
Volgens de DGSN werd hij ervan verdacht ook drugsbolletjes te hebben geslikt. Hij werd als gevolg naar het Ibn Rushd ziekenhuis in Casablanca gebracht voor controle.
De man werd in voorlopige hechtenis genomen en aangeklaagd voor internationale drugssmokkel.
Lees meer
Een vrouw uit Angola is donderdag door de politie op de Mohammed V luchthaven in Casablanca gearresteerd voor drugssmokkel.
Een Braziliaanse man is zaterdag door de politie op de Mohammed V luchthaven in Casablanca gearresteerd voor cocaïnesmokkel.
Een Braziliaanse vrouw is in Casablanca met 89 cocaïnebolletjes in haar maag betrapt. In totaal had ze 760 gram cocaïne doorgeslikt.
Een Braziliaan is op de luchthaven van Casablanca gearresteerd met 985 gram cocaïne in zijn maag.
Een Litouwer is maandag op de Mohammed V luchthaven in Casablanca betrapt met 8,53 kilo cocaïne.