Zoeken

Ontdek de nieuwe promenade van de Hassan II moskee in Casablanca (video)

13 december 2018 - 13:20 - Marokko

Geschreven door Laila A.

De nieuwe promenade van de Hassan II moskee in Casablanca is bijna klaar. Dat meldt het bedrijf Casa Aménagement belast met de werken.

In een bericht op Twitter meldt de groep dat de werken voor 93% af zijn en dat de wandelweg eind maart 2019 klaar zal zijn.

Het project vergde een investering van 200 miljoen dirham. Een nieuwe wandelweg van 5 km werd aangelegd en de zeedijk van Ain Diab werd volledig opgeknapt.

Lees meer

Air Arabia Marokko kondigt nieuwe vluchten aan

Luchtvaartmaatschappij Air Arabia Marokko heeft twee nieuwe lijndiensten aangekondigd vanuit de Mohammed V luchthaven in Casablanca.

Koning Mohammed VI huldigt tweede tramlijn Casablanca in

Koning Mohammed VI heeft woensdag de tweede tramlijn van Casablanca ingehuldigd. De tram vervoert sinds deze ochtend passagiers.

Koning woedend tegen autoriteiten Casablanca

Meerdere verantwoordelijken in Casablanca mogen in de komende weken sancties verwachten als gevolg van het bezoek van Koning Mohammed VI aan de metropool.

Nieuw treinstation Rabat-Agdal officieel open

Na twee jaar werken is het nieuw treinstation Rabat-Agdal zaterdag officieel ingehuldigd door Koning Mohammed VI.

Casablanca: nieuwe zeedijk Hassan II moskee bijna af (video en foto’s)

De werken aan de nieuwe zeedijk bij de Hassan II moskee in Casablanca zijn voor 60% afgewerkt.

Bladna.nl

Bladna.nl - 2026 - Contact - Over Bladna.nl - Privacybeleid - Ons team