18 februari 2016 - 14:30 - Marokko
Marokkaanse Premier Abdelilah Benkirane heeft zich nogmaals tegen het homohuwelijk uitgesproken. Het regeringshoofd deed dat zondag tijdens een meeting van zijn partij.
Benkirane oordeelde dat de overheid zich niet mag bemoeien met het leven van homoseksuelen. Maar hen toestemming geven om te trouwen is volgens hem een stap te veel.
De Premier beschuldigde er de Europese regeringen tevens van hun wetten aan de rest van de wereld te willen opleggen.
"Persoonlijk denk ik dat de Staat niet mag ingrijpen in het leven van homoseksuelen, maar dat de maatschappij dit fenomeen accepteert, zoals het in Europese landen het geval is, door middel van een huwelijk, is volgens mij niet mogelijk. Het is niet in het belang van het individu en het gezin en is niet aanvaardbaar voor de godsdienst", aldus Benkirane.
Veel mysterie rond dodelijke val Abdel uit raam in Brussel
Bus met Marokkanen valt stil op Franse snelweg, Marokko grijpt in
Marokko keurt internationaal kentekenplaat goed
Nieuwe dam in Taounate: hoop voor water, energie en banen
Atlas Leeuwen nr 1 in Afrika
Dode en gewonden bij frontale botsing in Tanger
Marokko keurt internationaal kentekenplaat goed
Nieuwe dam in Taounate: hoop voor water, energie en banen
Dode en gewonden bij frontale botsing in Tanger
PJD wil Marokkaanse diaspora charmeren
Zorgen in Marokko over nieuw huwelijkstrend
Tanger geschokt door fatale voedselvergiftiging
Marokko bouwt mega-datacenter in Sahara
Marokko opent jacht op strandgangsters