24 november 2021 - 15:40 - Economie
De Portugese hotelketen Pestana heeft op maandag 22 november een nieuw hotel geopend in Tanger. De groep bezit reeds twee hotels in Casablanca en Marrakech.
Het nieuw hotel Pestana Tanger biedt 120 kamers aan en is, net zoals Pestana Casablanca, gericht op een corporate publiek.
Lees ook: Cristiano Ronaldo in Marrakech verwacht
Het Pestana-hotel is gelegen in het stadscentrum van Tanger, op korte afstand van de Tanja Marina Bay en het HSL-treinstation. Pestana wil met deze nieuwe vestiging het toeristische aanbod en het zakenklimaat in Marokko helpen verbeteren.
Lees ook: Zoveel kost een nachtje in het hotel van Cristiano Ronaldo in Marrakech
De Portugese groep blijft zijn activiteiten in Marokko ontwikkelen. Pestana bezit reeds een hotel in Casablanca (Anfa Place) en kondigt de nabije opening aan van het "Pestana CR7 Marrakech", een hotelketen die werd ontwikkeld in samenwerking met de Portugese international Cristiano Ronaldo.
Geldafpersing op Marokkaanse weg (video)
Europa zoekt naar deze vermiste Marokkaanse topsporters
Politicus vast voor vastgoedfraude in Tanger
Belangrijke verbindingsweg in Nador is "een schande"
Marokkaans raadslid doneert lever om tante te redden
Nederlander betrapt met camper vol hasj bij grens Marokko
Marokko kiest voor nieuw belastingstelsel
Royal Air Maroc floreert, Air Algérie blijft achter
Chinese auto-invasie in Marokko baart zorgen
Marokko’s kostelijke strijd om oogsten te redden
Russische diesel via Marokko naar Spanje gesmokkeld
Slim belasting besparen op je woning in Marokko
Emirates werft massaal cabinepersoneel in Marokko
Hollands groen verovert Marokko!