Marokko: agent met 115 kilo hasj betrapt in haven Tanger
Een politieman is zaterdag in de haven van Tanger gearresteerd voor zijn vermeende banden met een internationaal drugsnetwerk.
16 april 2018 - 11:20 - Marokko
Een politieman heeft in Fez op een pitbull moeten schieten die door zijn baas als een wapen werd gebruikt.
De eigenaar werd op heterdaad betrapt toen hij een burger met een mes bedreigde. Hij stuurde het dolle dier op de agenten waardoor één van hen gedwongen werd om twee keer op de de pitbull te schieten.
In de spullen van de eigenaar werden een sabel, 400 gram hasj en 457 XTC-pillen gevonden.
De verdachte werd gearresteerd en aangeklaagd voor drugshandel en slagen en verwondingen. Zijn gewonde hond werd aan de veterinaire diensten toevertrouwd.
Lees meer
Een politieman is zaterdag in de haven van Tanger gearresteerd voor zijn vermeende banden met een internationaal drugsnetwerk.
Een politieman heeft donderdagochtend in het Marokkaanse Temara bij Rabat zijn wapen gebruikt om een verdachte te overmeesteren die de passagiers van een bus bedreigde.
Een politieman is door zijn collega’s in Tanger gearresteerd voor heling van gestolen goederen. Dat bericht de DGSN in een verklaring.
De politie in Casablanca heeft zondag twee verdachten gearresteerd die voorbijgangers aanvielen met sabels en een pitbull.
Een politieman heeft maandag in Rabat zijn vuurwapen gebruikt om een gevaarlijke pitbull neer te schieten.