Zoeken

Politieagenten gewond bij rellen in Tanger

- Marokko

Geschreven door Laila A.

Meerdere politieagenten werden gewond bij de verspreiding van een honderdtal Salafisten in Tanger. Zij protesteerden tegen de aanhouding van een terreurverdachte, vrijdag op de luchthaven van Casablanca.

De demonstranten verzamelden voor de prefectuur van de politie in Tanger, waar ze een sit-in wilden houden, om terreurverdachte Mourad T. vrij te krijgen.

Een aantal politieagenten raakten zwaar gewond, tijdens een poging om de demonstranten uiteen te drijven. De Salafisten hadden messen en stokken bij zich, en bekogelden de politie met stenen en andere projectielen.

Mourad T. had vorig jaar een poging tot zelfverbranding gedaan, om de opsluiting van Salafisten in Marokko aan de kaak te stellen.

Volgens justitiële bronnen is hij van medeplichtigheid verdacht in een terroristische zaak en een aantal andere misdaden.

Lees meer

Nieuwe rellen in Sidi Ifni

Gewelddadige rellen zijn zaterdag uitgebroken in Sidi Ifni, tijdens een protestactie tegen de aanhouding van een lid van de Beweging 20 februari.

Ruim 25 politieagenten gewond bij ongeval op Marokkaanse snelweg

Bij een verkeersongeval op de snelweg tussen Casablanca en Rabat in Marokko zijn zeker 25 politieagenten gewond geraakt.

Spaanse politieagenten gewond door vluchtelingen in Melilla

Zes Spaanse agenten raakten op zondag gewond bij incidenten met Afrikaanse migranten, die Melilla probeerden binnen te dringen.

Politieagenten gewond bij demonstratie werklozen in Rabat

In Rabat hebben een tiental gediplomeerde werklozen op woensdag tijdens een protestactie, getracht de hekken van het Parlement te beklimmen.

Dertigtal agenten gewond bij kettingbotsing Marokko

Negenentwintig politieagenten raakten gewond bij een kettingbotsing op de snelweg tussen Marrakech en Casablanca, ter hoogte van Benguerir. Vier van het verkeren in een kritieke...

Bladna.nl

Bladna.nl - 2026 - Contact - Over Bladna.nl - Privacybeleid - Ons team