Zoeken

Dertigtal agenten gewond bij kettingbotsing Marokko

- Marokko

Geschreven door Laila A.

Negenentwintig politieagenten raakten gewond bij een kettingbotsing op de snelweg tussen Marrakech en Casablanca, ter hoogte van Benguerir. Vier van het verkeren in een kritieke toestand.

Vier bussen van de Nationale Veiligheid met politieagenten aan boord, kwamen met elkaar in aanraking op 6 km van het tolstation van Benguerir.

Afgelopen maart waren ook al 99 agenten gewond geraakt in een kettingbotsing op de ring van Casablanca. Zij keerden terug van een voetbalwedstrijd aan boord van vijf bussen die bij het ongeval betrokken waren.

Marokko kent sinds een aantal dagen een reeks kettingbotsingen, meestal te wijten aan snelheid. Vorige week woensdag botsten meerdere auto’s, vrachtwagens en transportvoertuigen op spectaculaire wijze tegen elkaar op de bypass Rabat-Salé. Achttien mensen raakten gewond.

Twee dagen later werden negen mensen ernstig gewond op dezelfde bypass bij een kettingbotsing tussen acht auto’s en drie vrachtwagens.

Lees meer

Honderd gewonden bij kettingbotsing in Casablanca

Een honderdtal mensen raakten gewond bij een kettingbotsing op de singel van Casablanca, in de nacht van zaterdag op zondag.

Kinderen gewond bij ongeval in Tiznit

Tien kinderen en hun begeleidster, zijn woensdag gewond geraakt bij een botsing tussen een schoolbus en een taxi in het centrum van Tiznit.

Acht doden bij busongeval Settat

Acht mensen zijn woensdagochtend omgekomen bij een busongeval op de snelweg tussen Casablanca en Settat. Ook raakten achttien passagiers gewond.

Busongeval in Rhamna, 34 gewonden

Zaterdagochtend zijn 34 mensen gewond geraakt in een busongeval ter hoogte van Sidi Bou Othman, in de provincie Rhamna. Vier van hen verkeren in een kritieke toestand.

Opnieuw kettingbotsing tussen Rabat en Salé, 9 gewonden

Negen mensen zijn vrijdagochtend ernstig gewond geraakt op de bypass tussen Rabat en Salé, bij een kettingbotsing waar auto’s en vrachtwagens bij betrokken waren.

Bladna.nl

Bladna.nl - 2026 - Contact - Over Bladna.nl - Privacybeleid - Ons team